Zajímáte se o módu a módní doplňky? Potom vás možná budou zajímat praktické rady týkající se dámských tašek. Tady jsou ty nejdůležitější:

  • odložte velké dámské kabelky, pokud máte souměrnou postavu;
  • sáhněte po dámské kabelce s krátkými uchy, pokud máte širší boky – vaše postava bude vypadat více symetricky;
  • štíhlé a vysoké ženy by měly volit kabelky a dámské tašky velikosti XXL.

Staré opotřebené dámské i pánské tašky je třeba vyřadit

Pánové jsou na tom poněkud lépe, pánské tašky ani pánské cestovní tašky se většinou nehodnotí podle délky uch, podle rozměrnosti zavazadel a podobně. Pánské tašky, například pánské tašky přes rameno a pánské kožené tašky se hodnotí především podle praktičnosti. Tak například luxusní pánské kožené aktovky jsou navrhovány tak, aby i přes svou kompaktnost nabídly dostatek úložného prostoru. Vždyť manažerská taška je vítaným společníkem a pomocníkem nejen při cestě do zaměstnání nebo na schůzku, ale i při různých pochůzkách po městě. Ten, kdo kdysi před dávnými lety vyfasoval brašnu na notebook, která, ohlodána časem a vykazuje nutné známky opotřebení, měl by ji co nejdříve nahradit kvalitní luxusní pánskou koženou taškou.

  Technistone představuje nové odstíny kolekce Starlight

Připravte se na jaro!

I když zde máme teprve konec ledna, někteří z nás, kteří zimu příliš nemusíme, už začínáme ve vzduchu cítit jaro. A jaro, neznamená pouze výměnu oblečení. Jsou to také doplňky, které s oblečením ladí. A tak už nyní by měly dívky a ženy pomýšlet na to, zda až odhodí zimní bundy a kabáty, budou mít po ruce takovou dámskou tašku přes rameno nebo dámský batoh, které dokonale podtrhnou krásu jejich outfitu a vyzdvihnout jejich ženskost.

Už jste se, milé dámy, přesvědčily o tom, zda vám ve vašem šatníku nechybí sympatická dámská taška, která by vhodně a elegantně doplnila váš jarní outfit? Pokud ne, udělejte to co nejdříve!

 

Post by admin

Comment(0)