- Komerční sdělení -zeny
Móda a StylBarvy na vlasy jsou základem úspěchu zdravé hřívy

Barvy na vlasy jsou základem úspěchu zdravé hřívy

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zrovna nedávno jsem se u sklenky vína se svou kamarádkou, zavzpomínala na to, jak jsme si v pubertě téměř každý den měnili svou barvu vlasů. Samozřejmě prim v naší kosmetické taštičce hrála celá řada barevných sprejů na vlasy od modré až po oranžovou barvu, která se sice druhý den z vlasů dala vymýt, ovšem velmi těžko a také ty barvy, které tehdy stáli pouze pár korun a nám naše vlasy zničili natolik, že nám naše maminky denně kázali, že tohoto experimentování budeme litovat. A měli pravdu. Dnes na kvalitní barvy na vlasy nedám dopustit a mé vlasy jsou o poznání krásnější, lesklé a především plné života, ne jako tomu bylo, když nám bylo patnáct. Základem zdravě vypadajících vlasů je totiž především kvalitní péče.

Prodlužování vlasů jsem objevila nedávno a již nyní ho miluji

Co se týče prodlužování vlasů, byla jsem jiného názoru než moje kamarádka, která touto procedurou prošla a všude si ji chválí. Nevěřila jsem mu, přiznám se. Ovšem poté, co jsem již chtěla skoncovat s tím, že jsou moje vlasy jemné a především ne tak dlouhé, jak bych si představovala, touto variantou jsem nepohrdla. Přeci jen si ji moje kamarádka tak moc chválila, že jsem nemohla učinit jinak. Dnes se přiznám, že prodlužování vlasů zbožňuji a uvažuji nad tím, že se s ním nezačnu dokonce i živit. Kdo ví?

Žehlička na vlasy musí splňovat přísná kritéria

Jediné, na co ve své koupelně nedám dopustit, je kvalitní žehlička na vlasy, která se o mé prodloužené a barvené vlasy mile ráda vždy postará tak, jak si představuji. Mé vlasy se netřepí, nelámou, nejsou takzvaně laicky řečeno „zelektrizované“ a čiší z nich vitalita, kterou dlouhou dobu má hříva postrádala. Nebojím se tak investovat vždy do kvalitního stroje, který se o mé vlasy vždy skvěle postará a vytvoří jim dokonale hladký a pružný vzhled, který je dlouhotrvající.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje