- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyNepodceňujte výběr pracího prostředku

Nepodceňujte výběr pracího prostředku

-

- Komerční sdělení -aktuality

Praní mnozí z nás berou jako rutinní činnost, při níž řešíme hlavně to, aby se oblečení, prádlo i ručníky zbavily nežádoucích skvrn, prachu, potu apod. Bohužel ale už méně pozornosti věnujeme tomu, že některé prací prostředky mohou způsobit silné alergické reakce, podrážděnou až zarudlou pokožku. A ta umí velmi potrápit nejen malé děti, ale i alergiky. Právě proto byly vyvinuty speciálně prací prostředky, které zajistí čisté prádlo a jsou šetrné k citlivé pokožce.

Pokožka je největším orgánem lidského těla, jenž má své přirozené pH, které je mírně kyselé. Bohužel jeho narušení může vést k poškození a podráždění kůže a její zvýšené citlivosti.  Ač si to možná neuvědomujeme, povrchově aktivní látky v pracích prostředcích při nošení oblečení působí na kůži a mohou způsobit její vysoušení, alergické reakce či podráždění, a proto bychom u malých děti i alergiků měli věnovat pozornost nejen speciální péči o pokožku, ale i praní oblečení. To by se mělo prát ve speciálních pracích prostředích, které vyčistí oblečení a odstraní bakterie, plísně a viry.

Právě pro lidi s citlivou pokožkou a malé děti je zde Persil Sensitive, speciálně vyvinutý a dermatologicky testovaný prací prostředek, který je díky svému složení šetrný k pokožce. Obsahuje pouze přírodní ingredience bez barviv a konzervantů a doplňuje ho hypoalergenní parfém s jemnou vůní Aloe Vera. Účinně odstraňuje skvrny, a přitom zanechává prádlo dlouhodobě svěží a čisté. Svou kvalitou a jemným složením se těší velké oblibě mezi spotřebiteli, což potvrzuje i fakt, že Persil Sensitive je jedničkou na českém trhu v segmentu pracích prostředků pro citlivou pokožku *.

Oblíbený Persil Sensitive je k dispozici ve třech alternativách: jako prací prášek, gel a prací kapsle.

* Persil Sensitive je nejprodávanější prací prostředek pro citlivou pokožku na celém trhu ČR, na základě reportovaných dat společnosti Nielsen RMS pro kategorii detergenty, segment Sensitive, za 12 měsíční období končící v březnu 2021.

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje