- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiGrilovací sezóna se blíží. Už znáte nejnovější vychytávky do...

Grilovací sezóna se blíží. Už znáte nejnovější vychytávky do kuchyně?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každoroční grilovací maraton je za dveřmi, zahajte ho stylově. Za chutnými pokrmy z grilu nemusíte na zahradu, stačí si pořídit kvalitní pomocníky do kuchyně. S nejnovějšími vychytávkami z Potten & Pannen – Staněk uspořádáte nezapomenutelné posezení s přáteli a rodinou kdykoliv se vám zachce.

Litinová americká grilovací pánev

L:\ACCOUNTS\Potten&Pannen\Produktová komunikace\Grilování\Staub_grilovací pánev.jpg

Nemusíte kupovat grily obřích rozměrů, k přípravě oblíbeného masa nebo zeleniny skvěle poslouží čtvercová grilovací pánev Staub. Je navržena tak, aby po sobě zanechala to správné černé žebrování a lze ji použít na jakémkoliv varném zdroji včetně trouby. Pánev, která nabízí praktickou úsporu místa i času, seženete v Potten & Pannen – Staněk za 3 369 Kč.

Kuchyňský nůž Four Star

L:\ACCOUNTS\Potten&Pannen\Produktová komunikace\Grilování\Zwilling_nůž four star.tif
C:\Users\opatrild\Desktop\Zwilling_vidlička.tif
C:\Users\opatrild\Desktop\Zwilling_ kleště.tif

Tato hvězda mezi kuchyňskými noži vám zajistí bezproblémovou a hladkou přípravu každé grilovačky. 20 cm čepel je vhodná na krájení masa i zeleniny a ergonomicky tvarovaná syntetická rukojeť umožní pohodlnou a bezpečnou práci. Nůž, grilovací kleště a vidlička Zwilling jsou perfektní kombinací pro domácí grilování. Seženete je nyní v akci 2 + 1 zdarma v Potten & Pannen – Staněk za 1 899 Kč.

Talíř na burger BBQ Passion

L:\ACCOUNTS\Potten&Pannen\Produktová komunikace\Grilování\Villeroy&Boch_BBQ passion_talíř na burgery.tif

Pozvedněte grilování na vyšší level a ohromte své hosty exkluzivním nádobím určeným pro servírování domácích burgerů. Protiskluzová plocha na burger ušetří nejenom místo, ale také zabrání „cestování“ pokrmu po talíři. Další prohlubně snadno využijete na podávání přílohy a dvou druhů dipů, což vám ušetří starosti s odhadem množství. Zakupte stylový doplněk do kuchyně v Potten & Pannen – Staněk v sadě 2 kusů za 895 Kč.

Kusmi Tea Tropical White

Po dobrém jídle servírujte čaj exkluzivní receptury. Nová směs bílého a zeleného čaje s nasládlou vůní exotického manga a jiskřivou příměsí maracuji udělá z pití horkého nápoje lahodný zážitek. Téměř neoxidované čajové lístky mají světlou barvu a potěší jak svou chutí, tak vůní. Pochutnejte si na čaji Tropical White, který koupíte v Potten & Pannen – Staněk nebo prodejnách Kusmi Tea za 349 Kč.

Elektrický SMART gril Pulse 2000

Dopřejte si grilování na chatě i ve městě, za slunečného i propršeného odpoledne. Tento přenosný kontaktní gril kombinuje chytrou technologii s vyspělým digitálně řízeným výkonem. Užijte si revoluci grilování z pohodlí vašeho balkonu, stačí si pořídit tohoto chytrého, skladného a šikovného pomocníka v Potten & Pannen – Staněk za 21 990 Kč.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje