- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak nosit šle na běžný den

Jak nosit šle na běžný den

-

- Komerční sdělení -aktuality

S jarem nepřišlo jen krásné období plné slunečních teplých paprsků, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i šle, které jak víme jsou trendem skoro každého roku. Pokud je máte doma oprašte je a žasnout nosit. Tento styl outfitu se hodí každé postavě a také pokud to dobře zkombinujete může se to hodit i ženám vyššího věku. Jak jsme si jistě všimli, tyto šle se většinou nacházejí na džínovině, ale nyní přišli do módy i kožené, barevné a se různými vzory.

Dlouhé látkové kalhoty se šlemi

Samy bychom tomu neuvěřili, že i tento kousek může dokonale vypadat. Pokud zkombinujete tyto černé šle s bílým tričkem a na tyto šle si obepne černý kožený pásek se zlatou nebo stříbrnou přezkou a celou outfit doplníme průsvitnými lodičkami a koženou psaníčkem silně růžové barvy.

Kožené kalhoty s laclem

Jak víme velmi oblíbené kousky outfitů jsou nyní oděvy s koženého materiálu. Jsou to například kožené šaty, kožené kalhoty, legíny, sukně a ještě jako bonus k nim se přidaly kožené kalhoty s laclem. Jsou velmi moderní a se správnou kombinací dalších kousků může tento outfit být jedinečný. Můžeme k nim zvolit bílé klasické tričko a obuv můžeme zvolit bílé tenisky. Doplněk můžeme zvolit jemně růžový kožený batoh.

C:\Users\Lenka\Desktop\BLOGY\BLOG Chcete sa naučiť ladiť kabelky\kabelky\kalhoty_s_laclem.jpg

Šortky se šlemi

Ještě si počkáme na období plné veder, ale bude dobré pokud předem budete vědět co bude IN. Šortky s šlemi budou v tomto roce opět v módě a vy se můžete vyřádit nakupováním tohoto oděvu. Budou v různých barevných kombinacích a nezapomeňte na to, že letní období si výrazné barvy žádá.

Sukně s šlemi

Tento outfit nás nikdy neomrzí. Díky němu se vrátíme do dívčích dob. Je do dokonalé zkombinování těchto prvků, které jsou opravdu top. Jako ukázku Vám předvedeme v černé barvě a co jiného k tomu harmonicky ladí není bílá. Samozřejmě ke černé neutrální se hodí všechny výrazné barvy. Stačí správně doladit doplňky a hurá dokonalý outfit je na světě. K tomuto základnímu oděvu bychom zvolili bílý crop top, který se na letní období výborně hodí. Jako obuv můžeme zvolit bílé tenisky, nebo černé baleríny a jako doplněk k celému outfitu zvolíme bordový kožený  batoh 2v1.

Doufáme, že se Vám náš blog líbil a inspirovaly Vás k tomu jak nosit šle.

Zdroj obázkov: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje