S jarem nepřišlo jen krásné období plné slunečních teplých paprsků, ale i nové trendy. Jedním z nich jsou i šle, které jak víme jsou trendem skoro každého roku. Pokud je máte doma oprašte je a žasnout nosit. Tento styl outfitu se hodí každé postavě a také pokud to dobře zkombinujete může se to hodit i ženám vyššího věku. Jak jsme si jistě všimli, tyto šle se většinou nacházejí na džínovině, ale nyní přišli do módy i kožené, barevné a se různými vzory.

Dlouhé látkové kalhoty se šlemi

Samy bychom tomu neuvěřili, že i tento kousek může dokonale vypadat. Pokud zkombinujete tyto černé šle s bílým tričkem a na tyto šle si obepne černý kožený pásek se zlatou nebo stříbrnou přezkou a celou outfit doplníme průsvitnými lodičkami a koženou psaníčkem silně růžové barvy.

Kožené kalhoty s laclem

Jak víme velmi oblíbené kousky outfitů jsou nyní oděvy s koženého materiálu. Jsou to například kožené šaty, kožené kalhoty, legíny, sukně a ještě jako bonus k nim se přidaly kožené kalhoty s laclem. Jsou velmi moderní a se správnou kombinací dalších kousků může tento outfit být jedinečný. Můžeme k nim zvolit bílé klasické tričko a obuv můžeme zvolit bílé tenisky. Doplněk můžeme zvolit jemně růžový kožený batoh.

C:\Users\Lenka\Desktop\BLOGY\BLOG Chcete sa naučiť ladiť kabelky\kabelky\kalhoty_s_laclem.jpg

Šortky se šlemi

Ještě si počkáme na období plné veder, ale bude dobré pokud předem budete vědět co bude IN. Šortky s šlemi budou v tomto roce opět v módě a vy se můžete vyřádit nakupováním tohoto oděvu. Budou v různých barevných kombinacích a nezapomeňte na to, že letní období si výrazné barvy žádá.

  Hudba, která pomáhá - Koncert pro Žirafku

Sukně s šlemi

Tento outfit nás nikdy neomrzí. Díky němu se vrátíme do dívčích dob. Je do dokonalé zkombinování těchto prvků, které jsou opravdu top. Jako ukázku Vám předvedeme v černé barvě a co jiného k tomu harmonicky ladí není bílá. Samozřejmě ke černé neutrální se hodí všechny výrazné barvy. Stačí správně doladit doplňky a hurá dokonalý outfit je na světě. K tomuto základnímu oděvu bychom zvolili bílý crop top, který se na letní období výborně hodí. Jako obuv můžeme zvolit bílé tenisky, nebo černé baleríny a jako doplněk k celému outfitu zvolíme bordový kožený  batoh 2v1.

Doufáme, že se Vám náš blog líbil a inspirovaly Vás k tomu jak nosit šle.

Zdroj obázkov: www.google.cz

Post by admin

Comment(0)