- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiCestování s dětmi

Cestování s dětmi

-

- Komerční sdělení -aktuality

A je to tu. Říkali vám, že se váš život změní. Neuměli jste si představit, jak moc. Stali jste se rodiči. Začíná to vlastně už tehdy, když si z porodnice nesete ten malý bezbranný uzlíček.

Cestování s dětmi
Cestování s dětmi

Autosedačky a kočárky vhodné na cestování s dětmi

V tomto okamžiku přichází ke slovu autosedačka. Autosedačky jsou spolu s kočárky to, co byste měli mít připraveno dokonce už před kýženým okamžikem, než se vaše ratolest podívá poprvé na svět. Zaručeně je využijete, na rozdíl od mnoha jiných položek. Seznam s názvem výbavička je obsáhlý a mnoho zkušených rodičů vám potvrdí, že polovina z té hromádky pečlivě nažehlených, podle velikosti srovnaných oblečků byla jejich dítku malá už v porodnici. Příchodem domů úloha autosedačky ale zdaleka nekončí.

Provázet vás potom toto vybavení bude ještě po řadu následujících let a vystřídáte hned několik verzí. Jeho použití ukládá dokonce zákon. Bezpečí vašeho malého pokladu je vám od této chvíle z pochopitelných důvodů tím nejdůležitějším. Že autosedačka vyhovuje přísným požadavkům, to poznáte snadno podle takzvaného mezinárodního štítku, který značí, že výrobek prošel procesem homologace. To znamená, že byl schválen k provozu Ministerstvem dopravy. Většinou to poznáte podle oranžového označení.

cestovní postýlka

Důležitým aspektem je samozřejmě i pohodlí. A aby bylo cestování s vaším potomkem patřičně komfortní i v případě, že se s ním chystáte strávit noc mimo domov, od toho tu jsou rovněž cestovní postýlky.

Jednoduché modely zastoupí postýlku pro občasné spaní na chalupě nebo na návštěvách. Ty vybavenější mohou disponovat třeba přebalovacím pultem.

Rozšířením rodiny se váš život spíše obohatil. Rozhodně se „cestovatelské” možnosti s rodičovskou úlohou neomezily, váš svět je spíš bohatší. Díky široké škále produktů, které vám na cestách usnadní život, se nemusíte výletů mimo domov zříkat ani s těmi nejmenšími dětmi. Užívejte si to, s lehkou nostalgií budete vzpomínat, až váš náctiletý potomek bude úpěnlivě prosit o to, aby směl na dovolenou jet samostatně jen s partou kamarádů. Rostou prostě tak rychle!

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje