- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiOslavte Den barmanů s chutným míchaným koktejlem v ruce

Oslavte Den barmanů s chutným míchaným koktejlem v ruce

-

- Komerční sdělení -aktuality

Kreativita a zručnost musí být vlastností každého správného barmana, který dokáže z přípravy drinku udělat opravdové umění. Na počest objevení receptury prvního míchaného nápoje připadají oslavy barmanského povolání na 13. dubna. A jak jinak je strávit než s koktejlem v ruce? MAKRO představuje kvalitní suroviny na přípravu lahodných míchaných nápojů.

Základ každého dobrého drinku

Mojito, Cuba Libre nebo Daiquiri – základem všech oblíbených drinků nejen na léto je kvalitní rum. Makro přichází s nabídkou rumů privátní značky White Diamonds. Bílý a hnědý třtinový destilát nově doplňuje lokálně vyvinutá řada Spiced, jejíž kořeněná chuť dodá každému koktejlu správné aroma. Litrovou láhev bílého rumu značky White Diamonds seženete v prodejnách MAKRO za 232 Kč, novinku Spiced Rum za 279 Kč a 700 ml variantu rumu Brown za 154 Kč.

Pestrá paleta barev a chutí

Každý dobrý koktejl musí vynikat svou chutí, vyzkoušejte rozmanitost a bohatý výběr sirupů privátní značky Rioba. Kvalitní příměs do míchaných nápojů je k dostání ve dvaceti různých variantách jako jsou třeba okurka, broskev, vanilka, meloun nebo hořká čokoláda. Kromě chuti sirupy obohacují koktejly také o rozmanitou barevnou složku, díky které mohou barmani při míchání drinků více experimentovat. Sirupy 700 ml z řady Rioba zakoupíte v řetězci MAKRO od 163 Kč.

Umění dochucení

Pro správné dochucení míchaných koktejlů sáhněte po třtinovém cukru značky Rioba. Cukr, který skvěle dochutí vaše drinky, je vyráběn ve variantách Dark, Dry a Golden a dostupný od 1 Kg. Rioba Golden Demerara je navíc v prodeji v 4 Kg balení s uzavíratelným víkem, které umožňuje dlouhodobé skladování. Třtinový cukr Rioba seženete v prodejnách MAKRO v ceně od 55 Kč.

Za správné Mojito

Máta je zásadní ingrediencí nejen každého Mojita, ale také třeba Champagne Julep, koktejlu založeného na vodce Colonel Kremlin nebo rumového Planter´s Punch. Typická chuť máty je pro základ drinků zásadní a čerstvost v tomto případě hraje hlavní roli. Bohatý výběr čerstvých bylinek včetně máty seženete pod značkou METRO Chef v prodejnách Makro za 34,39 Kč.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje