- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiTenisové tašky – jak vybrat tu správnou?

Tenisové tašky – jak vybrat tu správnou?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak si vybrat tašku na tenisové vybavení, aby splňovala všechny vaše požadavky? Podívejte se na přehled těch nejlepších i nejhorších kousků. Tenisové tašky pro každého!

Kvalita vydrží nejdéle

I když se tenisu věnujete pouze rekreačně, budete pro své vybavení potřebovat kvalitní tašku, do které uschováte vše potřebné. Tenisové tašky předních světových výrobců Head, Yonex, Völkl, Prince, Babolat nebo Under Armour jsou sázka na jistotu. Kromě robustního materiálu a přehledně vytvořených kapes, kde uschováte veškeré vybavení i osobní věci, se můžete spolehnout na nadstandardní výbavu, kterou je například technologie CCT+ v jedné z přihrádek, která dokáže ochránit vaše věci před extrémními teplotami.

Odolnost

Výše zmíněné značky oceníte v každém počasí – jsou vyrobeny z nepromokavých materiálů, takže vaše vybavení zůstane suché a ochráněné před nečistotami. Na rozdíl od nekvalitních tašek, které se již po první sezóně ošoupou a začnou se na různých místech loupat, vám vydrží opravdu dlouhé roky. Podobně je to i s vnitřními kapsami, které jsou opatřeny odolnými materiály a zipy. Nemusíte se tedy bát, že by vám u tašky po roce přestal fungovat zip.

Levná varianta?

V případě, že si nepřejete do své tenisové tašky investovat, si můžete pořídit napodobeninu známých značek a těšit se z toho, jak skvělý kup jste právě uskutečnili. Na první pohled je taška k nerozeznání od originálu, hurá! Ze začátku se vám bude zdát, že není nutné dávat několik set do dobré tašky. Až si ale po ukončené sezóně budete přát hodit nekvalitní kus do popelnice – zipy nedovírají, popruhy se nedají nastavit a taška se začíná trhat, pochopíte, že levnější variantou je vždy zvolit raději kvalitní produkt.

Do kvalitní tenisové tašky můžete přehledně uložit veškeré vybavení, které bude chráněno před deštěm i nečistotami z okolí, a vydrží vám spoustu let.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje