Hlavní funkcí bezpečnostních vchodových dveří je ochránit nás i náš majetek. Když vyrazíme do obchodu, zajímá nás v prvé řadě, kolik mají dveře zámků, na vzhled dveří přitom už tolik nehledíme. Vchodové dveře ale budete mít na očích každý den, takže se nemusíte spokojit jen s takovými, které neurazí, ale ani váš domov příliš neozdobí. SAPELI, český výrobce dveří a zárubní, nabízí nově své bezpečnostní dveře RC3 GOLIAS v 76 různých dekorech. Na výběr je dýha nebo laminát, dřevěný dekor se svislou i vodorovnou orientací nebo hladké povrchy v různých barevných odstínech, jako je například kámen láva, beton a mnoho dalších. Vaše nové bezpečností dveře tak můžete sladit třeba s podlahou, nábytkem nebo barvou zdí.

„Často se setkáváme i s poptávkou bezpečnostních dveří, které mají mít z každé strany jiný vzhled. Většinou je to v situaci, kdy je potřeba dodržet jednotný design vstupních dveří ve společných prostorách bytových domů, ale z pohledu z bytu chtějí mít majitelé dekor jiný,“ říká Petr Klíma, produktový specialista SAPELI, a doplňuje: „Ani to není problém. Jediné, co je potřeba dodržet, je stejný materiál z obou stran, tedy kombinovat dýhu s dýhou a lamino s laminem, nicméně jednotlivé odstíny a barvy už jsou na volbě zákazníka.“

U bezpečnostních dveří SAPELI RC3 GOLIAS máte teď na výběr ze 76 dekorů v dýhovaném nebo lamino provedení. Pořídit si můžete jak dekory českých dřevin, jako třeba oblíbený dub, buk, jasan, olše nebo třešeň, tak i exotické dřevo, například wenge, mahagon či zebrano. Neokoukaně působí dýha z ořechu saténového či jasanu hnědého Riegel. Dubovou dýhu vám namoří do 21 různých odstínů. O něco levnější než dýha, je lamino, které SAPELI nabízí ve vzhledu dýhy anebo v klasických barvách od univerzální bílé přes šedé odstíny až po moderní antracitovou barvu. Pokud vám záleží na životním prostředí, můžete sáhnout po bílé barvě EKO. Pro majitele interiérů v industriálním stylu jsou připraveny také dekory připomínající plech nebo beton.

  Nakupovat na internetu se vyplatí

Ačkoliv zde celou dobu věnujeme pozornost zejména vzhledu, opominout bychom neměli ani bezpečnostní parametry dveří SAPELI. Celkem existuje šest bezpečnostních tříd, přičemž pro zabezpečení domova jsou ideální dveře třetí bezpečnostní třídy, jakými jsou právě RC3 GOLIAS. Zabrání vniknutí zloděje, sníží hluk ze společných prostor domů a ochrání domácnost před požárem nebo únikem tepla. Mají 3bodový hákový zámek, 3 závěsy a 3 pasivní čepy proti vysazení. Nelze je prokopnout a odolají i 70 cm dlouhému páčidlu či ruční mechanické vrtačce. Po dobu minimálně 30 minut odolají požáru a utlumí okolní zvuky až o 43 dB.

Post by admin

Comment(0)