Všichni majitelé domácích koček by měli zvážit investici do škrabadla. Nejenže kočce poskytne spoustu zábavy ve volném čase, ale také ochrání vybavení vaší domácnosti před poničením. Proč jsou škrabadla pro kočky tak skvělá? Z jakých si vybrat a kde je pořídit? Odpovědi na své otázky naleznete třeba u prodejce skrabadla-pro-kocky.cz, kde na vás čeká sortiment škrabadel v různých velikostech.

Odpočívadla a škrabadla pro kočky potěší vaše domácí mazlíčky

Pěkné škrabadlo či odpočívadlo rozhodně potěší každou kočku, která pak bude mít kde lenošit. Jestliže už vás nebaví ji neustále odhánět od pohovky, najděte jí jinou neškodnou zábavu a vytvořte pro ni místo, které bude patřit výhradně jí. Například takový škrabací strom, tvořený kromě škrabadel i několika odpočívadly, je zároveň atraktivním doplněk do interiéru.

Zároveň má vlastnictví škrabadla pro kočky i pozitivní dopad na její zdraví. Například pokud kočku chováte výhradně v bytě, tak díky škrabadlu zůstane stále mrštná a hbitá. Nebude mít ani problémy s přibíráním na váze a vy se tak vyhnete nutnosti podávání dietního krmiva.

  Pohltila vás vánoční atmosféra a rádi byste ji přenesli i na vaše nejbližší? Překvapte je vánoční uvítací melodií od O2 Active a vyhrajte konzole Xbox či Playstation!

Jaký si vybrat typ a velikost škrabadla

Pokud vaše domácnost nabízí dostatek volného prostoru, můžete své kočce pořídit škrabadlo až ke stropu, na které se pohodlně vejde i více koček a každá z nich zde může mít svůj vlastní odpočinkový koutek. Samozřejmě se prodávají i menší, prostorově úspornější, kočičí škrabadla, odpočívadla a další typy prolézaček. Například jen do výšky 150 cm, které se vám pro své malé rozměry vejdou téměř kamkoliv.

V e-shopu skrabadla-pro-kocky.cz dále nabízejí také tunely pro psa, ve kterých můžete trénovat například jeho schopnosti pro agility. Tunely jsou vhodné jak pro domovní, tak i venkovní použití. Menším zvířatům zde nabídnou různé typy ohrádek, které například křečkům, morčatům či zakrslým králíkům zabrání ve volném pohybu po interiéru.

Post by admin

Comment(0)