- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyŠkrabadla pro kočky zajistí zábavu a dostatek pohybu

Škrabadla pro kočky zajistí zábavu a dostatek pohybu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Všichni majitelé domácích koček by měli zvážit investici do škrabadla. Nejenže kočce poskytne spoustu zábavy ve volném čase, ale také ochrání vybavení vaší domácnosti před poničením. Proč jsou škrabadla pro kočky tak skvělá? Z jakých si vybrat a kde je pořídit? Odpovědi na své otázky naleznete třeba u prodejce skrabadla-pro-kocky.cz, kde na vás čeká sortiment škrabadel v různých velikostech.

Odpočívadla a škrabadla pro kočky potěší vaše domácí mazlíčky

Pěkné škrabadlo či odpočívadlo rozhodně potěší každou kočku, která pak bude mít kde lenošit. Jestliže už vás nebaví ji neustále odhánět od pohovky, najděte jí jinou neškodnou zábavu a vytvořte pro ni místo, které bude patřit výhradně jí. Například takový škrabací strom, tvořený kromě škrabadel i několika odpočívadly, je zároveň atraktivním doplněk do interiéru.

Zároveň má vlastnictví škrabadla pro kočky i pozitivní dopad na její zdraví. Například pokud kočku chováte výhradně v bytě, tak díky škrabadlu zůstane stále mrštná a hbitá. Nebude mít ani problémy s přibíráním na váze a vy se tak vyhnete nutnosti podávání dietního krmiva.

Jaký si vybrat typ a velikost škrabadla

Pokud vaše domácnost nabízí dostatek volného prostoru, můžete své kočce pořídit škrabadlo až ke stropu, na které se pohodlně vejde i více koček a každá z nich zde může mít svůj vlastní odpočinkový koutek. Samozřejmě se prodávají i menší, prostorově úspornější, kočičí škrabadla, odpočívadla a další typy prolézaček. Například jen do výšky 150 cm, které se vám pro své malé rozměry vejdou téměř kamkoliv.

V e-shopu skrabadla-pro-kocky.cz dále nabízejí také tunely pro psa, ve kterých můžete trénovat například jeho schopnosti pro agility. Tunely jsou vhodné jak pro domovní, tak i venkovní použití. Menším zvířatům zde nabídnou různé typy ohrádek, které například křečkům, morčatům či zakrslým králíkům zabrání ve volném pohybu po interiéru.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje