- Komerční sdělení -zeny
BydleníRolety jsou stále oblíbenějším stínícím prvkem. Vyznáte se v...

Rolety jsou stále oblíbenějším stínícím prvkem. Vyznáte se v nich?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Zatímco dříve jsme si v otázce stínění oken nemohli příliš vybírat, v dnešní době je výběr více než pestrý. Stále oblíbenějším trendem jsou rolety, které v domácnosti splňují nejen roli praktickou, ale i estetickou. Nutno ale dodat, že není roleta jako roleta. Dokážete se mezi nimi vyznat?

Římské rolety jsou velice elegantní

Vkusnou alternativou jsou římské rolety, které se skládají z látky, jež se při stahování skládá. Římské rolety vypadají na pohled velice elegantně a lze je využít prakticky v jakémkoli interiéru. Vyrábí se v několika barevných odstínech, díky kterým můžete jejich design dokonale přizpůsobit vašemu vkusu. Vybírat můžete i mezi rozdílnými typy látek od těch průsvitných až po ty plně zatemňující.

Látkové rolety jsou klasika

Látkové rolety na první pohled vypadají jednoduše, ale právě v jednoduchosti se skrývá jejich krása. Díky různorodé nabídce látek odlišné propustnosti světla si domů můžete pořídit přesně takové látkové rolety, které splní požadovanou intenzitu zastínění. Použít je lze u jakéhokoliv tvaru okna, proto se hodí jak pro ta klasická, tak pro ta atypická.

Rolety den a noc jsou kombinací rolet a žaluzií

Velice zajímavým typem rolet jsou rolety den a noc, které v sobě kombinují to nejlepší z rolet a žaluzií. Skládají se ze dvou odlišných látek, přičemž jedna z nich je průsvitná a druhá zatemňující. Látky se při zatahování střídají po pruzích, díky čemuž je do místnosti vpouštěno světlo o různé intenzitě. I v tomto případě můžete vybírat z pestré barevné palety, takže vzhled rolet den a noc hravě přizpůsobíte ostatnímu zařízení v místnosti.

Rolety do střešních oken zabrání přehřívání

Zapomenout bychom neměli ani na rolety do střešních oken, které jsou skvělou volbou například do podkrovních prostor, kde hravě zabrání přehřívání. Rolety do střešních oken disponují pružinou bez aretace, která zajistí, že se látka neprověsí, ale stále zůstane v tahu. I tento typ rolet si můžete nastavit v libovolné pozici a určit si, kolik sluníčka tak do svého domova pustíte.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje