- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiVíte, jak potěšit své zvířecí mazlíčky?

Víte, jak potěšit své zvířecí mazlíčky?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý zodpovědný majitel svého domácího mazlíčka venčí, hraje si s ním, dopřeje mu pohodlný pelíšek, super hračky, vodítko a mnoho dalšího. Určitě také řešil volbu vhodného a kvalitního krmiva. Pokládal si pravděpodobně i otázku, jaké granule budou jeho miláčkovi chutnat. Které z nich mají nejvyšší podíl masa? Po čem zajistí pro svého psa správný růst už od malička? Také třeba řeší, jak se liší krmivo pro starší mazlíčky od těch pro dospělé. Většina se jistě shodne na tom, že suroviny, z nichž jsou krmiva vyráběna, musí být kvalitní, aby zajistila správný vývin organismu. Které granule jsou tedy pro zvířecí miláčky nejvhodnější?

Dar z přírody

Jedny z kvalitních granulí, které se prodávají i na českém trhu, jsou od firmy Acana. Tato firma pečlivě dbá na složení granulí, které nabízí. Suroviny jsou velmi kvalitní a vhodné dokonce pro lidi (např. hovězí angus). Acana dbá na optimální složení krmiva, aby vaši mazlíčci dostávali co nejvyváženější směs vysoké kvality. Granule Acana se navíc podobají přirozené stravě.

Z čeho Acana vyrábí své granule? Firma pro kvalitní složení krmiva volně chová zvířata na loukách kolem Kanady. Ryby jsou chovány v jezerech, případně loveny v Tichomořském oceánu. Ihned po ulovení je toto čerstvé nemražené maso převezeno ke zpracování.

Který druh vybrat?

Granule Acana jsou vytvořeny pejskům na míru. Pro štěňata jsou vhodné granule Acana Puppy & Junior Dog nebo Acana Puppy Large Breed. První zmiňované krmivo je určeno pro štěňata vážící v dospělosti od 9 do 25 kg a obsahují 60 % kuřecího masa. Large Breed jsou naopak skvělou volbou pro štěňata vážící nad 25 kg v dospělosti, přičemž granule obsahují 55 % vysoce výživného kuřecího masa. Oba druhy granulí neobsahují obiloviny a jsou lehce stravitelné.

Pro dospělé pejsky můžete zvolit granule Acana Adult Dog a pro starší psy Acana Senior Dog. Granule pro dospělá zvířata se dělí dle velikosti, a to na malá a velká plemena. Tyto granule obsahují 60 % kuřecího masa, kanadské vejce a ryby. Díky vysokému obsahu živočišných bílkovin a tuků zajistíte svému miláčkovi doporučený denní příjem.

Nákup z pohodlí domova

Acana granule jsou nejen kvalitní a zajišťují optimální příjem živin, ale jsou i snadno dostupné na internetovém obchodě Zveros.cz. Zde najdete jen kvalitní krmivo pro psy a kočky, nikoliv granule z obilovin a bez masa! Výhodou je doprava zdarma. Po ČR s výjimkou Brna je objednávka doručena do druhého dne, v Brně svou objednávku dostanete ještě týž den. Platit můžete hotově, platební kartou nebo převodem.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje