- Komerční sdělení -zeny
BydleníBytový textil

Bytový textil

-

- Komerční sdělení -aktuality

Bytový textil s sebou přináší tolik možností použití. Setkáte se s ním napříč celým bytem či domem, což z něj činí jednoduchý prostředek, jak byt čas od času trochu obměnit. Stačí vyměnit barvu bytového textilu a hned celý byt dostane úplně jiný nádech. Snadno si tak v létě vnesete do interiéru trochu chladivých barev a v zimě vám naopak byt pomohou projasnit zářivé pestré barvy, které vám připomenou tak vzdálené teplé léto.

Bytový textil, kam se podíváš

Jak už bylo řečeno dříve, bytový textil má všestranné využití, setkáte se s ním tedy téměř ve všech místnostech. Do oken vám dobře poslouží záclony, které krásně vypadají a navíc vás ochrání před přímým slunečním zářením. Pokud byste však raději v některých místnostech měli příšeří, sáhněte spíše po závěsech. Co se týče ložního prádla, prostěradla už dávno nejsou jen bílá, ba naopak. Často se setkáte s prostěradly světlých odstínů, která barevně ladí s vybraným povlečením. V koupelně barevně můžete sladit ručníky, osušky, župany i předložku ke sprše či vaně. Kuchyň se pro změnu nese v duchu utěrek, chňapek a zástěr. U jídelního stolu vám příjemnou domáckou náladu vykouzlí ubrus s barevným látkovým prostíráním. A jako třešnička na dortu jsou malé polštářky na pohovce v obývacím pokoji.

Pro každou náladu

Je již všeobecně známé, že barvy v našem okolí mají efekt na naši psychiku. Při zařizování bytu tuto informaci můžete využít ve svůj prospěch. Do kuchyně a jídelny se hodí žlutá nebo zelená barva, která podporuje chuť k jídlu. Do ložnice využijete bílou nebo modrou barva, jež vám pomůže vytvořit místo vhodné k relaxaci. Modrou barvu využijete například i v koupelně, i když zde není její výběr tak důležitý. Atmosféru interiéru však neutváří jen barvy, ale také použitý vzor. Nebojte se s vzory experimentovat a vyzkoušet motiv s velkými potisky či nějaké odvážnější ornamenty.

Využití bytového textilu v domácnosti je překvapivě snadné a dokáže snadno a rychle přizpůsobit byt či dům přesně podle vašich představ. Jeho největší výhoda je ta, že když vám zrovna nebude vyhovovat, snadno bytový textil vyměníte.

Předchozí článekDo pekařství PAUL dorazilo jaro
Další článekJak Nosit mikinu?

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje