- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJak Nosit mikinu?

Jak Nosit mikinu?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Určitě každého z Vás napadne, že mikiny se většinou nosí po domě. Ale pozor! Mikina už Vůbec není len na domácí používání. Také máte pocit, že se těch vysněných teplých dnech nikdy nedočkáme? Květen přišel, ale teplo někde zaostalo, všude chlad, žádné slunce, jen dážďd. Ale nevadí, vypnete z negativních myšlenek a začněme si užívat. Věříme, že mikiny máte ve svém šatníku alespoň ze pár. Máme pro Vás několik typu, Jak mikinu Moze nosit.

Mikina do práce

Nic není nemožné, pokud v práci musíte nosit pracovní oděv, ale klidně do práce můžete přijít iv mikině. Zkuste například zkombinovat k mikině košili s delšími rukávy a nechte část košile vykukovat z mikiny. Nebo košili zapněte až po poslední knoflík aby Vám pěkně znázornila krk. Jako obuv můžete zvolit mokasíny, tenisky, nebo nějaké kotníkové kozačky. S tímto outfitem se dá hrát, jak Vám jen napadne. A nezapomínejte na kabelky, které jsou samozřejmě potřebné do práce a také skvěle doplňují outfit. Můžeme zvolit klasickou černou koženou kabelku většího rozměru a to ve formátu A4 aby se nám do ní vešly potřebné papíry a věci.Na obrázku kabelka Edita.

Mikina do města

Zkuste si pohrát se svými kousky v šatníku. Můžete klidně zvolit k mikině navrch riflové bundy, která je populární a stále IN. Dále můžete zvolit černé džíny, k tomu černou koženou kabelku většího rozměru,aby ve vašem outfitu vynikla. Obuv můžete zvolit tenisky, ale klidně kdo rád experimentuje i vysoké lodičky, například by se nám tam hodily transparentní.

Mikina jako šaty

Šatové mikiny nejsou jen pro štíhlé vysoké ženy, právě naopak, hodí se i plnějším a jsou opravdu výborné. Tyto šaty najdete v různých délkách od mini až po dlouhé. Věděli bychom si je představit s nějakými bílými nebo černými teniskami. A na závěr jako úplnou topku zvolíme doplněk a to kožený batoh v černé barvě, který se dokonale hodí k těmto sportovním šatům.

My pevně věříme, že se Vám tento blog líbil a že jste se inspirovali jak správně nosit mikiny. Jsou úžasným kouskem, tak je nenoste pouze na domácí outfity, ale oprašte svůj šatník s mikinami a vyběhněte do ulic.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje