- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyObjevte nový Pur Secret of the Mineral Pearls

Objevte nový Pur Secret of the Mineral Pearls

-

- Komerční sdělení -aktuality

Klíčem k úspěchu, jak si zpříjemnit a usnadnit ruční mytí nádobí v maximální možné míře, je určitě volba kvalitního mycího prostředku, který si nejen poradí s připáleninami, ale i zaschlými zbytky jídla. Co kdybychom vám ale navíc řekli, že si díky němu nyní můžete i zkrášlit prostředí vaší kuchyně a dodat jí určitý prvek luxusu? 

Nový Pur Secret of the Mineral Pearls se nejenže postará o dokonalou čistotu hrnců, pánví, talířů či příborů, ale stane se i skutečnou ozdobou každé kuchyně. O jeho prémiový vzhled se starají jedinečné okem viditelné minerální perličky, a kromě elegantního vzhledu je benefitem této novinky příjemná vůně. Vybírat můžete ze dvou variant: granátové jablko a květ z pomerančovníku nebo svěží vůně lotosového květu. V kombinaci se silným čisticím účinkem navrátí tato novinka každému špinavému šálku, příboru a hrnci původní čistotu, lesk a dodá příjemnou vůni.


Nový Pur Secret of the Mineral Pearls je k dostání v běžné maloobchodní síti, jeho doporučená maloobchodní cena je 49,90 Kč (450 ml).

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje