- Komerční sdělení -zeny
HoroskopyHoroskop 2021: Blíženci

Horoskop 2021: Blíženci

-

- Komerční sdělení -aktuality

Blížencům přinese rok 2021 hodně příležitostí. Chybět rozhodně nebude akčnost, vitalita a potřeba vlastního prostoru. Určitě vám udělá radost, že si konečně splníte své dávné přání, k čemuž přispějí i vaši blízcí přátelé. Rok 2021 bude okořeněn cestováním a dálkami. Možná je také načase založit rodinu, co myslíte? Ačkoliv toužíte po svobodě a neobvyklých zážitcích u nezadaných, bezdětných jedinců bude docházet k touze o naplnění této oblasti života. Nicméně ruku v ruce s tím, že se vám začnou plnit vaše sny, můžete trochu kariérního perfekcionismu přibrzdit a věnovat se nejen profesnímu vývoji, ale i lásce a romantice. Nejenže máte touhu cestovat, ale také se neustále vznášet v oblacích. Věnujte svůj čas i výuce jazyka – při cestování se vám to bude hodit. 

Láska a vztahy

S příchodem sluníčka pocítíte, jak se ve vás probouzí nová energie. Jaro bude u vás obdobím plným vzrušení, romantiky a krásných okamžiků. Nicméně nenechávejte vše pouze na vašem protějšku a sami přidejte ruku k dílu. V otázkách lásky jste zvídaví a obratní jako kočkovité šelmy, avšak váš milostný život tak trochu připomíná provazolezce (exhibicionista, co musí mít něco extra), hlavně se nenudit. Nuda by byla pro vás devastující. Nebojte se. Čeká na vás mnoho bláznivých seznámení, sexuální ochutnávka a prožívání nevšedních vztahů. Koncem dubna váš magnetismus nabere na obrátkách a budete lámat jedno srdce za druhým. V červenci a srpnu budete již poměrně sytí a přijde čas na lásku. U zadaných pozor na vlčí mlhu – budete mít tendence zamilovávat se stále do nesprávné osoby/osob. K šťastným měsícům bude patřit přelom dubna a května, k nepříznivým měsícům pak červenec a listopad. 

Kariéra a finance

V květnu a srpnu můžete očekávat zajímavé pracovní úspěchy. Poznáte někoho, kdo vám to usnadní a dokáže v tom chodit lépe, než vy. Tuto výzvu nepropásněte, byla by to věčná škoda a připravili byste se o hezké peníze. V roce 2021 nebudete po pracovní sféře procházet žádnými dramatickými změnami, nicméně počítat můžete s nečekanými příležitostmi k růstu.  Od měsíce března, až do srpna budete téměř jako nevyčerpatelná studnice důležitých informací. Budete sršet elánem, nápady a schopností zvládnout jakoukoliv situaci i pod stresem. Právě díky tomu budete úspěšní a produktivní. Přesto se pokuste držet své schopnosti na uzdě, kolegové by vaše tempo stihat nemuseli a znervózní je to. Což by na pracovišti mohlo vygradovat.  Bát se nemusíte. I tak budete nepřehlédnutelní a brzy se dostaví ocenění (ať už povýšení nebo formou zvýšení platu). Nepatříte sice k lidem, kterým se přezdívá „křečci“, ale i tak se rádi přehrabujete ve svých těžce vydřených penězích. Finanční újmu by vám mohla způsobit nepozornost. 

Zdraví

Hvězdy prozrazují, že se můžete těšit dobré fyzické kondici. Vy určitě nepatříte k těm, kteří fňukají, jakmile je píchne v boku. I po psychické stránce je to v pořádku. Nicméně hektický životní styl není dlouhodobě nic dobrého. Proto se mohou ve vašem těle kumulovat toxiny. Ať už ze stravy, stresu či ovzduší, což oslabuje imunitu, proto se stáváte náchylnými na infekční onemocnění. Dopřejte si tedy očistnou kúru, jezte zdravě, nezapomínejte na pravidelný pohyb, při kterém se z těla odplavují jedy, které jsou pro vás varovným signálem. Měsíc spokojenosti je červen, nepříznivé měsíce v oblasti zdraví jsou únor a prosinec.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje