- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyS repasovaným notebookem ušetříte a získáte kvalitní model

S repasovaným notebookem ušetříte a získáte kvalitní model

-

- Komerční sdělení -aktuality

Potřebujete kvalitní notebook, ale nechcete do něj investovat hodně peněz? Repasovaný notebook je ideálním řešením. Zkontrolovaný přístroj jde do prodeje až po podrobné prohlídce a úpravách. Navíc dostanete solidní notebook, na kterém se vám bude dobře pracovat nebo studovat po dlouhou dobu.

Repasované notebooky jsou skvělou možností pro ty, kdo chtějí perfektně vybavený přenosný počítač například pro homeoffice nebo domácí výuku. A zároveň za něj nemají padnout všechny úspory. 

Obsah obrázku text, elektronika, počítač

Popis byl vytvořen automaticky

Nákupem repasovaného notebooku výrazně ušetříte a získáte výbornou pracovní pomůcku se zárukou. Všechny jeho výhody najdete na následujících řádcích.

Dopřejte si kvalitu a ušetřete

Výběrem repasovaného notebooku dostanete za výhodnou cenu nadstandardní model. Repasují se notebooky z vyšších modelových řad výrobce, které mají zpravidla delší životnost než obyčejné notebooky. Je to díky velmi dobrým komponentům, které jsou odolné a vydrží opravdu dlouho.

Notebooky určené pro repasování pochází z předváděcích akcí, leasingů nebo jde o přístroje vrácené v zákonné lhůtě. Tyto zánovní počítače si tak pořád uchovávají svoje přednosti, ale seženete je výrazně levněji. Oproti novému modelu se stejnými parametry jsou levnější až o 60 %.

Do rukou se vám dostane prověřené zboží se zárukou

Tyto notebooky se dávají do prodeje až po důkladném prověření. Všechny repasované modely prochází náročným testováním. V případě potřeby se jim i vymění vadné díly, takže je notebook ověřený a funguje jako nový.

I na repasovaný notebook máte záruku. Nemusíte se proto bát, že zakoupením staršího modelu o ni přijdete. Na repasované modely se vztahuje záruční doba 12 měsíců.

Na homeoffice je repasovaný notebook jako dělaný

Musíte-li část nebo všechnu svou práci odvádět doma, vlastní pracovní notebook je k nezaplacení. Protože často běží celý den a musí vydržet vaše pracovní nasazení, je repasovaný notebook výbornou volbou. 

Obsah obrázku text, přenosný počítač, osoba, interiér

Popis byl vytvořen automaticky

Pochází totiž z vyšších modelových řad, které s tímto provozem počítají. Uživateli tak přináší komfort, kterého s běžným notebookem nedosáhne. Navíc jsou tyto modely obvykle konstruované tak, aby vydržely i roky náročného provozu.

Pro studenty se lepší notebook dlouhodobě vyplatí

Ani notebook pro studenta by neměl být v současné době jen obyčejný laptop. S častějším využíváním moderních technologií se kladou značné nároky nejen na počítačovou gramotnost studentů, ale i na jejich domácí vybavení

Přístroj z vyšší modelové řady zaručuje, že se během studia nebude nijak zasekávat a znesnadňovat tak domácí výuku a samostudium.

Nové modely sice obsahují nejnovější trendy, ale také si za ně připlatíte. Notebook pro studenta nejmodernější technologie nepotřebuje. S repasovaným notebookem získáte slušný model na podobné úrovni, ale zbudou vám peníze i na další náklady spojené se studentským životem. Více na inComputer.cz.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje