- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyLáska v pekařství Paul

Láska v pekařství Paul

-

- Komerční sdělení -aktuality

Také vás zasáhnul Amorův šíp nebo chcete udělat jen radost někomu blízkému? Pak svátek sv. Valentýna je ideální příležitost. 

Jistě jste si někdy kladli otázku, kdo to ten Valentýn vůbec byl? O Valentýnovi hovoří dvě legendy, v první legendě Valentýn oddával páry i přes zákaz císaře a ve druhé legendě se praví, že Valentýn byl léčitelem, který byl ale obviněn ze šarlatánství. Obě legendy končí bohužel popravou Valentýna, a to právě na 14. února. 

V pekařství Paul vás naštěstí žádná poprava nečeká, ba naopak samé sladké dobroty ve tvaru srdce. Vaši lásku můžete potěšit jahodovým Fraisierem nebo malinovým Framboisierem. Tyto dortíky ve tvaru srdíčka pokryté marcipánem a uvnitř plněné jahodami nebo malinami ve vanilkovo-máslovém krému nikoho na pochybách nenechají. A co teprve malinová tarteletka s dvojnásobnou porcí krému a sladkých malin.

Na ty tyto dobroty ve tvaru srdce se můžete těšit od 8.do 14. února v prodejnách, na e-shopu nebo si je také můžete objednat prostřednictví služby WOLT.  

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje