- Komerční sdělení -zeny
ZdravíSvou imunitu musíte v zimě chránit a hýčkat

Svou imunitu musíte v zimě chránit a hýčkat

-

- Komerční sdělení -aktuality

Těšíte se na zimní dovolenou, kterou jste si vyhlédli a zaplatili si služby all inclusive, ale znepokojuje vás pokašlávání některého z účastníků této dovolené? Je tak jednoduché nastydnout v třídním kolektivu i na procházce.

Imunita
Imunita

Patříte mezi ty, které i nevinné pokašlávání zneklidňujete a snažíte se všemožně zabránit nejhoršímu? Se správnou prevencí se není čeho obávat, nehledě na to, že dostáváte do psychické nepohody a celkového fyzického vyčerpání své spolubydlící a hlavně sebe. Může to skončit tak, že viróza nebo chřipka skolí rovnou vás.

Zapomeňte tedy na hysterické výjevy, nesmyslnou léčbu. Stačí se řádně oblékat v závislosti na počasí a venkovních teplotách. Zevnitř se prohřejte zázvorovým čajem se skořicí. Množství vitamínů v různých lahvičkách, roztříděných podle věku a pohlaví, jsou zbytečné. Existuje totiž Engystol. Vysoce účinný prostředek, který pomůže nastartovat imunitu v okamžiku, kdy onemocníte virovým onemocněním, katarem horních cest dýchacích nebo se vám objeví opary, které jsou samy osobě často velmi nepříjemné a bolestivé. Na přípravku nenajdete napsáno nevhodné do tří let a nemá ani žádné nepříjemné vedlejší účinky.

Engystol 100% nezabrání tomu, že onemocníte, ale rozhodně zmírní průběh i příznaky nemoci. Užívat jej můžete dlouhodobě a podávat jej můžete i kojencům, dětem při nástupu do školky či do školy jako prevenci a také dospělým i seniorům. Účinný je pro děti i dospělé, kteří mění prostředí, například se stěhují z vesnice do města, mění třídní kolektiv nebo nastoupili do školky či do školy, mají oslabenou imunitu.

Dávkování: obvykle 3x denně 1 tableta nechat rozpustit v ústech, profylaxe u dětí před zátěžovým prostředím 2x denně 1 tableta po dobu 4-6 týdnů.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje