Svatý Valentýn, svátek zamilovaných, který se slaví po celém světě 14. února, už je tu. Zapomeňte letos na tuctové plyšáky a bonboniéry, které potěší stejně víc vás, než vašeho partnera. Překvapte letos elegantním a hodnotným dárkem. Technologie i design strojků Braun Series 9 a 7 jsou navrhované tak, aby se co nejlépe přizpůsobily každodenním potřebám moderního muže a proto uspokojí i ty nejnáročnější.

 

Braun Series 9: mistr v technologii a v šetrnosti

Braun Series 9, který disponuje flexibilní hlavicí SyncroSonic™ je mimořádně šetrný a zároveň nejúčinnější holicí strojek na světě. Holicí hlavice se automaticky přizpůsobuje typu vousů 160x za vteřinu, titanový zastřihovač HyperLift&Cut potaženým zlatem, svou funkčností a špičkovým designem uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Holící hlava má čtyři prvky, přičemž každý je určen pro jiný druh porostu.
Díky technologii Wet&Dry je strojek schopen dokonalého oholení namokro, nasucho, s vodou, pěnou, gelem, nebo ve sprše. Navíc je ideální i pro tu nejcitlivější pokožku. Produkt Braun Series 9 je nyní dostupný zde za doporučenou cenu 11 999 korun.

 

Braun Series 7: král výkonu i přesnosti

Strojek Braun Series 7 byl speciálně navržen pro to nejpřesnější oholení. Díky holicí hlavici MacroMotion s výkyvem až o 40° lehce zvládne i těžce dostupná místa a zajistí maximální kontakt s kůží. Čtyři specializované holicí prvky pojmou jedním záběrem více vousů a umožní tak důkladné a zároveň pohodlné holení. Přístroj navíc disponuje zastřihovačem ActiveLift, který dokáže zachytit vousy ležící v špatně dostupných partiích. Strojek Braun Series 7 je nyní dostupný
na zde za doporučenou cenu 9 699 korun.

 

Post by admin

Related post

Zprávy

Obdarujte své blízké na Vánoce chytrými pomocníky od Braun!

Zprávy

Gillette Venus a Braun odhalují pravdu týkající se odstraňování chloupků!

Comment(0)