- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPrůvodce vánočními nákupy 2018 - víme, jak ušetřit na...

Průvodce vánočními nákupy 2018 – víme, jak ušetřit na Black Friday a spol. ještě více

-

- Komerční sdělení -aktuality

Chcete letos nakoupit vánoční dárky bez stresu a levně? Přinášíme tipy na akce, díky kterým ušetříte i tisíce korun. Navíc v kombinaci s cashbackem šetříte hned dvakrát! Na nic nečekejte a nakupujte online za nejlepší ceny. Mrkněte na naše tipy!

Vánoce jsou svátky klidu a míru. Často s sebou však i přes toto tvrzení přinášejí stres. Zapomeňte na přeplněná nákupní centra a kilometrové fronty. Začněte nakupovat vánoční dárky online! Poradíme, kdy ušetříte nejvíce. Podívejte se s námi na ty největší předvánoční nákupní akce.

DNY DOPRAVY ZDARMA

Máte vyhlídnutý vysněný kousek, ale nechcete platit zbytečně vysokou částku za dopravu? Využijte akci Dny dopravy zdarma! Přes 600 obchodů se zapojí do akce probíhající 13. 11. 2018 – 15. 11. 2018. Alza, OKAY, Sconto Nábytek, Vivantis, Astratex a spousta dalších velikánů poskytne ve zmíněném termínu dopravu zcela zdarma. V těchto dnech seženete online se slevou oblečení, kosmetiku, elektroniku, dokonce i nábytek. Nespoléhejte se na vánoční výprodeje a nakupujte za nejlepší ceny už nyní!

BLACK FRIDAY

Jedná se o největší nákupní akci, která vypukne letos 23. listopadu. Omrkněte obchody a pořiďte si zboží se slevou až 90 %. Oblíbená akce v některých obchodech trvá dokonce několik dní. Mall.cz Black Friday nabízí slevy už od začátku listopadu a slibuje vlnu nového zboží každých 6 hodin. V obchodě Alza nakoupíte se slevami až 80 % dokonce třikrát ročně. Využijte předvánoční Black Friday a sežeňte kosmetiku, elektroniku i oblečení v obřím výprodeji.

CYBER MONDAY

Tento svátek letos připadá na 26. listopadu. Jedná se o první pondělí následující po Černém pátku, které je v podstatě jeho obdobou. Navštivte desítky obchodů nabízející až 90% slevy. Kupte se slevou vše od oblečení přes kosmetiku až po nábytek a elektroniku.

NÁKUPY JEŠTĚ LEVNĚJI? VYUŽIJTE TIPLI CASHBACK

Ušetřete ještě víc díky cashbacku. Cashbackový portál Tipli.cz nabízí svým registrovaným uživatelům odměnu z každého nákupu. Jednoduše se proklikněte přes Tipli do svého oblíbeného obchodu, proveďte online nakup, jak jste zvyklí a získejte peníze zpět na účet. Jak to funguje?

Tipli získá od obchodníka provizi za přivedení nového zákazníka. O tuto odměnu se s vámi poté rozdělí. Získáte tak určité procento z transakce zpět. Cashback lze využít kdykoli, nejen během předvánočních akcí. Jedinou podmínkou je registrace v nákupním klubu Tipli.cz, která je zcela zdarma.

TIP PRO ROK 2019

Chcete nakoupit vánoční dárky se slevou až 90 %? Nakupujte zboží z Číny během AliExpress Day. Tento nákupní svátek připadá každý rok na 11. 11. a vánoční dárky díky němu seženete za téměř nulové částky. Letošní ročník překonal během 85 sekund hranici 1 miliardy dolarů. Rostoucí oblíbenost svátku potvrzuje i další číslo: Loňský rekord 25 miliard dolarů byl překonán za pouhých 16 hodin. Letos se již akce zúčastnit nelze, určitě si však šťastné datum zapamatujte a zúčastněte se ročníku 2019!

Mohlo by se vám líbit

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především z Japonska a Korey, zapomínáme většinou na to, že za...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...

Už jste četli?

Těžká puberta aneb kdy začít pečovat o mladou pleť?

Když žasneme nad sametově krásnou pokožkou žen z východu, především...

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje