Domluvit se s kamarádem na ven není v dnešní době žádný problém. Stačí si pouze vzpomenout, přes kterou appku s ním komunikujeme a pod kterým nickem se vlastně skrývá. Dříve to bývalo složitější, telefonní šňůra byla poněkud omezující a volaný se musel nacházet ve stejném bytě jako telefon. Život byl však díky tomu pokojnější, pomalejší a ze soustředění nás nevyrušovalo každou chvíli nějaké pípání. Zní to neuvěřitelně? Pojďte si to vyzkoušet!

Krok první: Nejprve se dopravte k místu, kde váš kamarád bydlí. Ale pozor, tentokrát žádný Waze ani navigace. Pro ulehčení zkrátka nadiktujte adresu taxikáři. 

Krok druhý: U dveří zaklepejte nebo zazvoňte a počkejte, až se kamarád vzpamatuje z toho šoku, že vás vidí. Jestli váš kamarád bydlí s rodiči, máte výhodu. Ti by ještě mohli pamatovat, co je to zvonek. V případě, že dveře otevře otec či máti, nezapomeňte se zeptat, jestli může jít Jarda ven. 

Krok třetí: Zamiřte do hospody s logem MVS. Přehled podniků najdete spolu s dalšími informacemi na stránce www.makro.cz/vikend-slivovice. Ale to si zjistěte předem, pěkně doma u internetu.  V každé hospodě, ve které se MVS bude konat, dostanete ke svému nápoji stírací los. Můžete vyhrát ceny, které vám zpestří váš offline život – ať už v podobě další rundy panáku, hracích karet nebo pohlednice, kterou můžete jako pozdrav z hospody zaslat svým známým. 

  Námořnické dámské šortky a další pruhované kousky jsou letos zase in

Pravidla etikety pro MVS: Smartphony a hodinky nechte doma, ke komunikaci použijte vlastní ústa. Přineste si dobrou náladu. Ale všeho s mírou. 

Mezinárodní víkend slivovice tento rok podporují: Agnes, Baron Hildprandt, Bartida, Blatenská, Fleret, Frux, Golem, Kleiner, L´or, Palírna u Zeleného stromu, Radlík, Rudolf Jelínek, Zubří a Žufánek. 

Post by admin

Comment(0)