- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPráce z domu, aneb jak začít

Práce z domu, aneb jak začít

-

- Komerční sdělení -aktuality

Už rok jsem na mateřské dovolené, někomu by se mohlo zdát, že být doma je vlastně super. Mít čas sám na sebe, na miminko a naplno se věnovat domácnosti. Opak je ale pravdou. Samozřejmě že starat se o miminko je to nejkrásnější období, které může ženu potkat, ale někdy to k úplnému štěstí nestačí. Já jsem po pár měsících začala koukat po něčem dalším, co by se stalo mým koníčkem. Co by mě naplňovalo a k čemu bych mohla utéci od plenek a příkrmů.

práce

Každý může zkusit

V dnešní době, kdy internet téměř vládne světem, je hledání přivýdělků a brigád snadnější, než by se zdálo. Na mnoha stránkách každý nabízí různé tipy přivýdělků, jako je např. vyplňování dotazníků, čtení placených e-mailů, prodeje kosmetiky aj. Nikdy jsem s podobným hledáním neměla zkušenost a tak jsem se zamýšlela, jestli je lepší si o všem jen číst, mávnout nad tím rukou a nebo to zkusit, popovídat si o tom s někým, kdo tuto práci již dělá a dát na jeho rady? Další otázkou bylo, jestli ten, se kterým si píši není podvodník, který se snaží zlákat mou pozornost a tahat ze mě peníze. Tady ale platilo pravidlo: ,,Kdo nic neriskuje, nic nezíská“. S jednou takovou osobou jsem si psala a doufala jsem, že ten kdo je na druhé straně je opravdu ten, za koho se vydává. Že mi píše pravdu a že když tomu dotyčnému zašlu peníze na účet, pošle mi potřebné přihlašovací údaje. Ano, byl to trochu risk, ale někdy je potřeba riskovat. Kývla jsem na to, peníze poslala a čekala pár dnů, jestli tedy něco opravdu přijde, a nebo jestli jsem někomu nenaletěla. Podvodů se v dnešní době bojí každý a myslím si, že právem. Doba je taková, že každý myslí sám na sebe a málokdo se chce obětovat pro ostatní, pomáhat jim a být jim oporou i když je vlastně osobně nezná.

práce

Nic není zadarmo

Nenaletěla jsem, přihlašovací údaje opravdu dorazili a já se těšila, až začnu pracovat. Nebudu zde jmenovat přesný název firmy, u které jsem si začala přivydělávat, napovím však jen, že jde o prodej věcí pro domácnost, funkční drogerie, kosmetiky, lahodné kávy, čaje a wellness produkty. Jakmile jsem se poprvé přihlásila do systému, byla jsem napnutá a čekala co bude dál. Pomyslela jsem si, že teď jsem vlastně něco jako začínající podnikatel. Lidé, kteří pracují ,,nademnou“, ti se tím opravdu živý a tak jsem si říkala, proč do toho nejít naplno a nevyšplhat se na stejné pozice, na kterých jsou oni. Nic ale není zadarmo a já se musela nejdříve zorientovat abych věděla, jak se to dělá, jak mám správně výrobky inzerovat, jak a kde shánět fotografie a potřebné informace. Ponořila jsem se do toho, věnovala tomu každou chvilku a stále věnuji a je důležité, že mě to baví. Hlavní ale je uvědomit si, že nic není zadarmo a že peníze samy do klína prostě nepadají.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje