- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPráce z domu, aneb jak začít

Práce z domu, aneb jak začít

-

- Komerční sdělení -aktuality

Už rok jsem na mateřské dovolené, někomu by se mohlo zdát, že být doma je vlastně super. Mít čas sám na sebe, na miminko a naplno se věnovat domácnosti. Opak je ale pravdou. Samozřejmě že starat se o miminko je to nejkrásnější období, které může ženu potkat, ale někdy to k úplnému štěstí nestačí. Já jsem po pár měsících začala koukat po něčem dalším, co by se stalo mým koníčkem. Co by mě naplňovalo a k čemu bych mohla utéci od plenek a příkrmů.

práce

Každý může zkusit

V dnešní době, kdy internet téměř vládne světem, je hledání přivýdělků a brigád snadnější, než by se zdálo. Na mnoha stránkách každý nabízí různé tipy přivýdělků, jako je např. vyplňování dotazníků, čtení placených e-mailů, prodeje kosmetiky aj. Nikdy jsem s podobným hledáním neměla zkušenost a tak jsem se zamýšlela, jestli je lepší si o všem jen číst, mávnout nad tím rukou a nebo to zkusit, popovídat si o tom s někým, kdo tuto práci již dělá a dát na jeho rady? Další otázkou bylo, jestli ten, se kterým si píši není podvodník, který se snaží zlákat mou pozornost a tahat ze mě peníze. Tady ale platilo pravidlo: ,,Kdo nic neriskuje, nic nezíská“. S jednou takovou osobou jsem si psala a doufala jsem, že ten kdo je na druhé straně je opravdu ten, za koho se vydává. Že mi píše pravdu a že když tomu dotyčnému zašlu peníze na účet, pošle mi potřebné přihlašovací údaje. Ano, byl to trochu risk, ale někdy je potřeba riskovat. Kývla jsem na to, peníze poslala a čekala pár dnů, jestli tedy něco opravdu přijde, a nebo jestli jsem někomu nenaletěla. Podvodů se v dnešní době bojí každý a myslím si, že právem. Doba je taková, že každý myslí sám na sebe a málokdo se chce obětovat pro ostatní, pomáhat jim a být jim oporou i když je vlastně osobně nezná.

práce

Nic není zadarmo

Nenaletěla jsem, přihlašovací údaje opravdu dorazili a já se těšila, až začnu pracovat. Nebudu zde jmenovat přesný název firmy, u které jsem si začala přivydělávat, napovím však jen, že jde o prodej věcí pro domácnost, funkční drogerie, kosmetiky, lahodné kávy, čaje a wellness produkty. Jakmile jsem se poprvé přihlásila do systému, byla jsem napnutá a čekala co bude dál. Pomyslela jsem si, že teď jsem vlastně něco jako začínající podnikatel. Lidé, kteří pracují ,,nademnou“, ti se tím opravdu živý a tak jsem si říkala, proč do toho nejít naplno a nevyšplhat se na stejné pozice, na kterých jsou oni. Nic ale není zadarmo a já se musela nejdříve zorientovat abych věděla, jak se to dělá, jak mám správně výrobky inzerovat, jak a kde shánět fotografie a potřebné informace. Ponořila jsem se do toho, věnovala tomu každou chvilku a stále věnuji a je důležité, že mě to baví. Hlavní ale je uvědomit si, že nic není zadarmo a že peníze samy do klína prostě nepadají.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

i-Články.cz

Svět-Ženy.cz

Press-News.cz

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje