Moderně řešený interiér je snem snad každého uživatele. A i přesto, že se vám to na první pohled nebude zdát, velkou roli v něm sehraje správně zvolené osvětlení. Pro čistý a ničím nerušený design interiéru jsou vhodná podhledová bodová světla – v interiéru nenápadná a přesto středem pozornosti.

Čím jsou podhledové bodovky výjimečné?

Bodová světla vestavěná do sádrokartonu nebo také podhledová bodová světla jsou výjimečná svou světelnou efektivitou. Zapuštěná do sádrokartonu nebo jiného materiálu jsou velice nenápadná, přesto však přinášejí kýžený efekt osvětlení. Oproti bodovým světlům přisazeným ke konstrukci mají obrovskou výhodu a tou je snadná údržba, jelikož se na bodovky v sádrokartonu nepráší. Jednotlivá bodová světla lze do sádrokartonu rozmístit různě, ať už v jedné linii nebo v jiných obrazcích, v každém případě však platí, že jsou především jen doplňkovým osvětlením k centrálnímu svítidlu. V některých případech však mohou bodová světla do sádrokartonu plnit i roli hlavního osvětlení, v tom případě je jich pohromadě umístěno hned několik. Dnes si můžete vybrat z celé řady provedení bodovek, které maximálně zútulní váš interiér. Pokud se nespokojíte jen tak s něčím, vybírat můžete elitní produkty společnosti Interiori, které vašemu interiéru propůjčí styl.

  Matrace v dobré kvalitě - záruka spokojeného spánku

světla

Kde všude lze podhledová bodová světla umístit?

Podhledová bodová světla najdou využití především tam, kde jsou nízké stropy, tudíž tam není vhodné zvolit klasický visící lustr či jiné osvětlení. Používají se především v obývacím pokoji a v kuchyni k osvětlení jednotlivých částí, své využití najdou i v chodbě nebo v koupelně, kterou stylově osvětlí. Podhledová bodová světla vytvářejí v interiéru unikátní světelný efekt a tím  zajišťují funkčnost a útulnost jednotlivých místností. Pokud vás systém bodových světel do podhledů nadchnul, obrátit se můžete na odborníky společnosti Interiori, kteří vám s výběrem rádi pomohou.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

Profolio.cz

Zprávycz.cz

Onlinepraha.cz

Comment(0)