- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyPřírodní kosmetika až z Kréty

Přírodní kosmetika až z Kréty

-

- Komerční sdělení -aktuality

Přírodní kosmetika

Hledáte kosmetickou značku, která nepoužívá škodlivé a toxické látky, všechny její složky mají skvělou účinnost v péči o pleť, není testována na zvířatech, využívá přírodní ingredience a je šetrná k životnímu prostředí? Právě tyto principy ctí řecká společnost Madis S.A., která na trhu působí již od roku 2002. Specializuje se na kosmetiku na bázi olivového oleje a její prioritou je člověk a příroda. Hlavní filozofií společnosti je to, že povaha, krása a zdraví koexistují ve společné harmonii. Právě proto receptury všech jejich výrobků vycházejí čistě z přírodních surovin.

přírodní kosmetika

Přírodní kosmetiku Madis k nám na český trh přináší e-shop HerbOlive, kde všechny produkty jednoduše získáte. Vybere si zde opravdu každý, neboť v sortimentu naleznete produkt pro každou část vašeho těla, o níž je třeba se, hlavně v nadcházejících zimních měsících, pečlivě starat a dopřát jim tu nejkvalitnější možnou péči. Každý přípravek je dostupný v mnoha variantách i vůních. Ideální péči zde naleznete ať už s mastnou, suchou, popraskanou nebo citlivou pokožkou.

Široká nabídka pleťových krémů

Najdete zde nejen krémy nebo tělová másla, ale rovněž péči o vlasy, masážní oleje, zubní pasty, deodoranty (bez škodlivých účinků na tělo) mýdla nebo přírodní oleje. V nabídce neopomeňte ani terapeutický hyaluronový krém, který přináší úlevu nejen od bolesti a svalového napětí, ale také od nachlazení. Tento přípravek obsahuje komplex kafru, mentolu, silic, esenciálních olejů a přírodních extraktů. Díky obohacení o vitamín E se snadno absorbuje a nezanechává pocit mastnoty.

kosmetika

Není žádným tajemstvím, že staří Řekové věděli, jak využívat darů přírody (převážně pak právě olivového oleje a bylinek) pro kosmetické, léčivé i farmaceutické účely. Je prokázáno, že Středomoří, a to zejména řecký ostrov Kréta, na němž má společnost Madis sídlo, je bohaté na mnoho původních druhů rostlin, jež mají protizánětlivé, antibakteriální a antioxidační vlastnosti. Díky e-shopu HerbOlive můžete tyto jedinečné účinky okusit i vy a to za ceny, které potěší nejen vás, ale i vaši peněženku.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje