- Komerční sdělení -zeny
Rady a NávodyPřírodní kosmetika až z Kréty

Přírodní kosmetika až z Kréty

-

- Komerční sdělení -aktuality

Přírodní kosmetika

Hledáte kosmetickou značku, která nepoužívá škodlivé a toxické látky, všechny její složky mají skvělou účinnost v péči o pleť, není testována na zvířatech, využívá přírodní ingredience a je šetrná k životnímu prostředí? Právě tyto principy ctí řecká společnost Madis S.A., která na trhu působí již od roku 2002. Specializuje se na kosmetiku na bázi olivového oleje a její prioritou je člověk a příroda. Hlavní filozofií společnosti je to, že povaha, krása a zdraví koexistují ve společné harmonii. Právě proto receptury všech jejich výrobků vycházejí čistě z přírodních surovin.

přírodní kosmetika

Přírodní kosmetiku Madis k nám na český trh přináší e-shop HerbOlive, kde všechny produkty jednoduše získáte. Vybere si zde opravdu každý, neboť v sortimentu naleznete produkt pro každou část vašeho těla, o níž je třeba se, hlavně v nadcházejících zimních měsících, pečlivě starat a dopřát jim tu nejkvalitnější možnou péči. Každý přípravek je dostupný v mnoha variantách i vůních. Ideální péči zde naleznete ať už s mastnou, suchou, popraskanou nebo citlivou pokožkou.

Široká nabídka pleťových krémů

Najdete zde nejen krémy nebo tělová másla, ale rovněž péči o vlasy, masážní oleje, zubní pasty, deodoranty (bez škodlivých účinků na tělo) mýdla nebo přírodní oleje. V nabídce neopomeňte ani terapeutický hyaluronový krém, který přináší úlevu nejen od bolesti a svalového napětí, ale také od nachlazení. Tento přípravek obsahuje komplex kafru, mentolu, silic, esenciálních olejů a přírodních extraktů. Díky obohacení o vitamín E se snadno absorbuje a nezanechává pocit mastnoty.

kosmetika

Není žádným tajemstvím, že staří Řekové věděli, jak využívat darů přírody (převážně pak právě olivového oleje a bylinek) pro kosmetické, léčivé i farmaceutické účely. Je prokázáno, že Středomoří, a to zejména řecký ostrov Kréta, na němž má společnost Madis sídlo, je bohaté na mnoho původních druhů rostlin, jež mají protizánětlivé, antibakteriální a antioxidační vlastnosti. Díky e-shopu HerbOlive můžete tyto jedinečné účinky okusit i vy a to za ceny, které potěší nejen vás, ale i vaši peněženku.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

StyleMag.cz

In-In.cz

GoldBach.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje