- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJemné barvy, víme je nosit?

Jemné barvy, víme je nosit?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Trend jemných barev se dále co dál stává modernější. Není to jen v oblasti módy, ale také v oblasti architektury. Už dávno nejsou moderní silnofarebné stěny v různých zelených, růžových či křiklavých odstínech. Většina našich domácnosti je zařízena v světlých nebo tmavých tónech, křiklavé barvy z ní mizí. Určitě si každý z nás pamatuje trend výrazných a růžových koupelní, které byly mnohokrát laděné s tmavou černou. Jsou lidé, kterým se něco takového stále líbí, ale když jdeme s trendem, tak takovým barevným kombinacím se stále více a více upouští. Podobně je to i v módě. To co kdysi bylo populární, dnes už není, ale vždy se najdou lidé, kteří tomu nevědí odolat a stále mají nějaké ty „nemoderní“ kousky v šatníku. Není to ale na škodu, je to třeba jen vědět kombinovat.

Jelikož trend jemných barev se stává momentálně velmi populární, tak naše téma, jak nosit jemné barvy je velmi aktuální. My se zaměříme hlavně na doplňky jako kožená kabelka, boty, náušnice a šátek.

Jak nosíme kožené kabelky v jemné barvě.

Kožené kabelky v jemné barvě jsou vynikajícím doplňkem na potlačení outfitu nebo naopak jeho zvýraznění. Jak potlačujeme samotný outfit, tak jemná barva v tomto případě musí být v menší verzi. To znamená, že saháme po malé velikosti kožené kabelky a ladíme ji hlavně k outfitům, které jsou ve výraznějších barvách. To znamená, že můžeme jet v jednom duchu barvy – například růžové, kde volíme silnoružové sako, modré džíny, bílé tenisky a jemně růžovou koženou kabelku. Pokud je však v našem úsilí celý outfit koženou kabelkou zvýraznit, tak můžeme volit velké kousky tohoto doplňku a naopak ho doladit k jemným barvám. Tedy můžeme si vzít bílé kalhoty, bílé tenisky, šedý top a k tomu si vezmeme mentolovou koženou kabelku ve velikosti minimálně A4.

Jak nosíme boty v jemné barvě?

Boty v jemné barvě můžete nosit opravdu ke všemu. Samy o sobě nepotlačují žádný outfit, protože na nohách vždy působí výrazně, tedy každý outfit je s nimi výrzanejší. Je tu ale případ, kdy nezvýrazní outfit, a to je v tom případě, pokud je celý v jemné barvě. Tehdy se to nese v jednom tónu a boty same o sobě nic neruší. Jsou ideálním doplňkem k modrým džínám, vynikají hlavně při výrazných barvách.

Jak nosíme náušnice v jemných barvách?

Jelikož náušnice nejsou nějakým obzvlášť velkým doplňkem, nikdy nebudou působit v našem outfitu až tak výrazně. Ideální výraznost můžeme docílit 1 + 1, tedy kombinací dvou doplňků v jedné barvě. Pokud si však naše oblečení žádá pouze jeden takový doplněk, tak v tomto případě volíme celý tmavý outfit, ke kterému doplníme náušnice v jemné barvě. Jemné náušnice v jiném případě můžeme nosit ke každému outfitu a to je právě ten důvod, že v celém outfitu vůbec samy o sobě nekřičí.

Jak nosíme šátek v jemných barvách?

Šátek v jemné barvě umí skutečně doladit každý outfit. Je to proto, že jde hlavně o vzdušný materiál, který umí vždy v ženském dekoltu vyniknout. Šátek sam o sobě je jen výsadou žen a je to skvělý doplněk ke každému oblečení. Jemné barvy šátků jsou ideální při nošení tmavých i světlých outfitů. Prakticky se hodí ke všemu. Netřeba zde dodržovat žádné pravidlo, jemný šátek světlý outfit doplní a tmavý outfit naopak zvýrazní. Často je skvělým pomocníkem, když našemu outfitu něco chybí, právě šátek je doplněk, který nám celý outfit zacelí.

Jemné barvy oblečení jsou opravdu populární. Jak můžete vidět, tak nejsou problematické na nošení a můžeme je kombinovat ke všemu a bez nějaké námahy. Proto by měla mít žena ve svém šatníku kromě výrazných barev právě i ty jemné, protože se snadno kombinují a nevyžadují přímo žádnou módní znalost. Sáhněte po jemných barvách a uvidíte, zamilujete si je.

Zdroj obrázků: www.google.cz

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje