- Komerční sdělení -zeny
BydleníElektrický ohřívač Smartmi Home Electric Heater 1S vnese teplo...

Elektrický ohřívač Smartmi Home Electric Heater 1S vnese teplo do vašeho domova

-

- Komerční sdělení -aktuality

Společnost Xiaomi je již léta ve světě známá nejen kvůli cenově dostupným chytrým telefonům, ale také díky dostupnými a zejména designovými domácími spotřebiči a jinými doplňky do domácnosti. Produkty v drtivé většině případů lze označit za kousky s nenápadným moderním designem, který je vystřeluje před možnou konkurenci. Mezi takové zajímavé designové produkty od Xiaomi lze označit také elektrický ohřívač Smartmi Home Electric Heater. Ten oproti konkurenci zaujme již zmiňovaným moderním designem, ale také výkonem až 2 200W. Atraktivní je však i po stránce cenové dostupnosti, jelikož momentálně je dostupný v lákavé ceně.

Smarty Home Electric Heater – vnese teplo domova opravdu všude

Jak jsme již nastínili v úvodu, zřejmě největší předností tohoto ohřívače je jeho moderní a elegantní design. Nese se již tradičně v minimalistickém stylu, což podtrhuje minimum rušivých prvků a využití matné bílé barvy. Moderní design doplňují také kompaktní rozměry pouhých 69,4 x 44,8 x 20,2 cm. Ohřívač je tak možné umístit i do těch nejmenších prostor, aniž by byl rušivým elementem v místnosti. Rovněž je třeba říci, že vzhledově zapadne, ať už do obývacího pokoje, tak i do ložnice. Pokud byste neměli však jistotu, zda vám vzhledově zapadne do vašeho bytu a nenaruší podzimní dokaraci, tak můžete pomocí rozšířené reality vašeho chytrého telefonu a aplikace ‎IKEA Place se podívat, jak tam zapadne.

Ohřívač si díky výkonu až 2200W a dobré cirkulaci vzduchu bezproblémově poradí is většími místnostmi. Vysoká výhřevnost totiž zaručuje vyhřátí místnosti o ploše 10 až 15 m2. K dispozici jsou až 3 výkonnostní režimy a možnost nastavení termostatu v rozmezí od 16 do 28 °C, čímž ohřívač uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Ovládání výkonu a termostatu je možné přímo na bočnici radiátoru pomocí klasických otočných tlačítek. Ovládat tento ořezávač tak zvládnou i méně zruční uživatelé. Nastavení požadované teploty je tak mimořádně jednoduché a intuitivní. Zmíníme i pogumované nožičky pro dobrou stabilitu ohřívače i dvojitou ochranu v případě převrácení ohřívače nebo jiného poškození.

Mimochodem, jedná se o produkt z Xiaomi Eco Chain Cooperation což znamená, že podléhá po stránce kvality kontrole ze strany společnosti Xiaomi, pod kterou patří i další známé značky, například Redmi, ale i Poco. Tak či onak, produkt jistě stojí za pozornost.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje