- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyJste sebevědomá a máte ráda boty na podpatku? Podívejte...

Jste sebevědomá a máte ráda boty na podpatku? Podívejte se, které si vybrat!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Boty na podpatku jsou absolutní must have ve skříni každé ženy – zejména pokud patříte do kategorie žen, které se cítí jako ryba ve vodě, když se na Vás soustředí pozornost okolí. Jaké boty na podpatku zvolit, abyste se cítili jistě a pohodlně?

Úzký nebo široký podpatek?

Jednou z hlavních věcí, které byste měli vzít v úvahu před nákupem bot na podpatku je, zda preferujete boty na širokém nebo úzkém podpatku. Ještě před několika lety jste si pro módní vzhled museli vybrat úzké jehlové podpatky – nezávisle na tom, zda jste se v nich cítily pohodlně, nebo ne. Dnešní móda se naštěstí definitivně změnila, a tak si můžete vybrat úplně jiné typy obuvi: momentálně jsou v módě také široké podpatky!

Jak si tedy vybrat? Zásadní otázkou jsou… Vaše preference. Jsou ženy, které se na jehlových podpatcích cítí skvěle a dokázaly by v nich uběhnout i maraton, ale je také celá řada žen, které se na nich cítí nejistě, i když se opírají o zeď nebo jinou osobu. Pokud patříte do první skupiny – zvolte boty s tenkými jehlovými podpatky, a pokud si myslíte, že patříte do druhé popsané kategorie – zvolte například kotníkové boty na podpatku.

Berte však v úvahu, že ne každý typ oblečení bude vypadat dobře s každým typem podpatku. Například vzdušné šaty mohou ve spojení s botami na sloupku působit trochu těžce, zatímco oblekové kalhoty – budou s tenkými, vysokými podpatky vypadat trochu groteskně.

Výška podpatku je důležitá!

Jak vysoké by měly být Vaše boty, aby byly optimálně pohodlné? Jak je uvedeno výše, záleží na tom, jak se cítíte sebevědomě, ale neméně důležitý je také typ oblečení, ke kterému nosíte boty na podpatku. Krátké, vzdušné šaty si žádají vysoké podpatky, a k elegantním outfitům s dámskými oblekovými kalhotami – můžete zvolit nižší nebo vyšší boty.

Zvažte také, jak dlouho budete obuv nosit. 11centimetrové jehlové podpatky mohou být opravdovým zabijákem, pokud v nich plánujete strávit celý den v práci! Na rande nebo krátkou pracovní schůzku – můžete zvolit efektní boty na vysokém podpatku, ale do práce nebo do obchodního centra – volte boty na sloupku s výškou maximálně 5-7 cm.

Klasika, nebo šílenství?

Další otázkou, kterou byste měli vzít v úvahu při výběru bot na podpatku, je jejich barevné provedení. Není pochyb o tom, že každá žena by měla mít ve svém šatníku alespoň jeden pár bot v neutrálním, elegantním odstínu. V takovém případě ideální budou například tmavě modré, černé nebo hnědé boty na podpatku, které stvoří skvělou stylizaci s většinou každodenního oblečení.

Někdy však máme chuť na trochu šílenství. Pokud cítíte, že se blíží jedna z těchto příležitostí – zvolte bláznivější barvu: například svůdnou červenou nebo energicky tyrkysový odstín! Snažte se také přizpůsobit barvu bot zbytku oblečení – třeba jen jako kontrast.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje