- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiParalyzér – skvělá pomůcka k sebeobraně, aneb vaše jistota...

Paralyzér – skvělá pomůcka k sebeobraně, aneb vaše jistota bezpečí!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Současná doba a hojně zmiňované útoky na různých místech světa nutí stále více lidí zamyslet se nad otázkou vlastní bezpečnosti. Rozhodně se nelze spoléhat na domněnku, že se veškeré útoky staly za velkou louží a už rozhodně si nelze myslet, že zrovna nás se to netýká – člověk přece nikdy neví. Možná i vás média zmiňující vše okolo četných útoků a aktuální situace spojené s uprchlíky, kterých je všude po světě neskutečné množství, znepokojují a nedopřejí klidný spánek. Proč ponechávat věci náhodě, když se proti neštěstí osudu můžete bránit legální cestou?

Eine junge Frau in einer Unterführung für Fußgänger hat Angst vor Belästigung und Kriminalität
Paralyzér- bezpečí

Jistota bezpečí je nedocenitelná

Existuje nespočet způsobů, kterými se můžete chránit – zatímco někdo spoléhá na vlastní sílu, jiný hledá ve vodách legálních obranných prostředků. Nejefektivnějším obranným prostředkem, který můžete v současné době legálně vlastnit a nosit neustále při sobě, je parazyler – ten pohodlně schováte do kapsy nebo do kabelky a v případě potřeby můžete s jeho pomocí rychle zneškodnit útočníka.

Obrana je na místě

Člověk nikdy neví, co mu osud postaví do cesty. Aktuální situace nasadila spoustě lidí broučka do hlavy, který neustále hlodá a hlodá především v otázce bezpečnosti a skutečnosti, kdy se situace ve světě prolne i do naší země – a že to nemusí tak dlouho trvat. Obranné prostředky jsou tu od toho, aby vám poskytly alespoň nějakou jistotu, že se v případě potřeby dokážete ubránit.

Palaryzér
Paralyzér

Pro vaše bezpečí je paralyzér to nejlepší

Jestliže i vás znepokojila aktuální situace a přepadl vás strach o vaši bezpečnost, žádejte pro sebe jen to nejlepší. Na internetu můžete sehnat celou řadu obranných pomůcek, my vám však doporučujeme vsadit na paralyzér defender, se kterým budete moci s klidným srdcem vyrazit do ulic. Jedná se o velmi šikovného pomocníka 3v1, který okamžitě ochromí útočníka silným výbojem a to i při letmém dotyku i přes silnou vrstvu oblečení. Navštivte stránky obranne-prostredky.cz a zajistěte si bezpečí pro každý váš krok – náhoda přece nikdy nespí!

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje