Zdravá výživa nám umožní nejen zhubnout, ale také cítit se zdravě a mnohem lépe. S výběrem vhodných jídel vám pomůže nejen výživový poradce, ale také web, kde najdete zdravé recepty, které vám umožní rozhodování co dobrého a zdravého si uvařit.

Zdravé snídaně

Zdravé recepty

Zdravé recepty

Na webu naleznete zdravé recepty, které jsou přidávány pravidelně a také pravidelně aktualizované. U každého receptu naleznete radu a doporučení, kdy je vhodné vybrané jídlo z receptu jíst, aby bylo vaše hubnutí skutečně co nejlepší.

Výhodou je každodenní inspirace na pravidelné a zdravé stravování, lidský a veselý přístup, můžete si popovídat a poradit se přímo s autorkou webu. Naleznete zde například recept na karbanátky z červené čočky, recepty na vynikající chia pudink a celou řadu chutných jídel a moučníků.

Nezapomínejte na zdravé snídaně

Na webu nechybí samozřejmě ani recepty na zdravé snídaně. Snídaně je základ dne a také zdravé výživy. Mnoho žen se diví, proč se jim nedaří efektivně hubnout. Důvod je jednoduchý – opomínají snídat. Inspiraci na zdravé snídaně vám nabídne zkušená autorka, která všechna jídla zařazuje dle toho jak jsou zdravé, kalorické a chutné. Recepty na zdravé snídaně jsou rovněž plné zajímavých informací, nechybí tipy jak zdravě snídat a také rady autorky.
Co takhle si dát úžasné smoothie se špenátem nebo banánové palačinky, které vám dodají hodnotné živiny a dostatek energie na celý den? Vyzkoušejte recept na bezlepkový chléb a jiný už na snídani chtít nebudete, stejně tak pohankovou kaši s ovocem. Máte tip jak recepty vylepšit? Klidně napište autorce webu, která se s vámi o vaše tipy, nápady a zkušenosti ráda podělí s ostatními. Se zdravou snídani budete klidná, vyrovnaná a spokojená.

Comment(0)