- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiDomácí infrasauna pro dva

Domácí infrasauna pro dva

-

- Komerční sdělení -aktuality

Nejoblíbenější modely infrakabin jsou dlouhodobě ty, které nabízejí vnitřní prostor pro dvě osoby. Jsou nenáročné na prostor a vejdou se do každého bytu – nemusíte být majitel rozlehlé luxusní vily. I cenově jsou infrasauny pro dva výhodné a vaši peněženku nezruinují.

Minimální rozměry

Pokud plánujete trávit v infrasauně čas sami a nechcete se s nikým dělit, stačí vám infrasauna pro jednu osobu a místo o půdorysu 1 x 1 m. Ano, i do takto malého prostoru běžně stavíme plně funkční a pohodlné domácí infrasauny.

Pro vytvoření vlastního saunového světa pro dvě dospělé osoby musíte mít vhodné místo, které bude měřit na délku 1,4 m a na šířku 1,2 m. Pak již si jen stačí vybrat, jak bude vaše infrasauna pro dva vypadat a jakou bude mít výbavu.

Výška domácí infrasauny pro dvě osoby bývá standardně 2 metry. Tyto rozměry perfektně vyhovují párům nebo menším rodinám.

Zdravotní výhody

Infrasaunování je vhodné pro každého – oproti klasické finské sauně je totiž v infrasauně nižší teplota a mohou ji tak bez problémů využívat kardiaci či astmatici.

Domácí infrasauna funguje na principu šíření infračerveného záření lidským tělem. Pokud zvolíte kvalitní infrazářiče (nejlépe tzv. Vitae), pak budou vyzařovat celé spektrum paprsků, podobně jako opravdické sluníčko. Budou tak účinkovat nejen na povrch kůže, ale proniknou až několik centimetrů do těla.

Infrasauna má pozitivní vliv na zdraví:

  • Posiluje imunitní systém
  • Detoxikuje organismus
  • Podporuje krevní oběh a léčbu vysokého tlaku
  • Pomáhá při bolestech kloubů a svalů
  • Příznivě působí na kůži

Jak vybrat domácí infrasaunu pro dva a nenaletět

Vybrat kvalitní infrasaunu není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Na trhu je mnoho domácích infrakabin z Číny, které jsou z nekvalitního dřeva a mají infrazářiče, které umí jen určité spektrum záření – budete tak mít jen dřevěnou prohřívárnu bez větších zdravotních účinků.

Vždy se ptejte, kde byla infrasauna vyrobena. Solidní výrobci mají Saunové Showroomy, kde si budete moci infrasaunu prohlédnout a často i vyzkoušet. Tak například společnost SaunaSystem vyrábí sauny a infrasauny již 15 let, a rádi vám poradí s výběrem a stavbou infrasauny na míru.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje