- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiJaké jsou nejnovější trendy v bydlení

Jaké jsou nejnovější trendy v bydlení

-

- Komerční sdělení -aktuality

Každý rok se trendy v bydlení mění, a pokud byste chtěli jít opravdu s dobou, tak byste museli rekonstruovat nebo měnit interiér a exteriér svého domu velmi často. Jak zachovat trendy bydlení a přitom nevyhazovat zbytečné peníze a ušetřit čas i energii? Vyzkoušejte jednoduché proměny bydlení, které téměř nic nestojí.

 

Vpusťte do bydlení barvy

Nebojte se barev, nemusíte mít všechny zdi ve vašem domě bílé. Stačí, když jednu zeď v místnosti vymalujete jiným odstínem a uvidíte, jak oživíte celkovou atmosféru interiéru. Vaše bydlení najednou prokoukne, bude působit prostorněji a navíc bude opravdu trendy a osobité. Vyzkoušet můžete světlé odstíny, pastelové barvy, ale moderní je také například sytě rudá barva. Tu však použijte spíš na dekorace a menší plochy než na celou zeď.

 

Eko styl je stále oblíbený

Oblíbeným prvkem, který by v bydlení neměl chybět, je dřevo. Ať už máte dřevostavbu nebo nízkoenergetický bungalov, tak se nebojte odhalit trámy nebo jiné stavební prvky, například i z kamene. Co se týče nábytku, tak si své místo na výsluní stále drží paletový nábytek, který si můžete vyrobit i sami doma. Využít můžete i možnosti koupit luxusní nábytek z dřevěných palet.

Místo k relaxaci

Rodinný dům, ve kterém bydlíte by měl být hlavně místem k relaxaci a místem, kde rádi trávíte svůj čas. Při stavbě novostavby vždy myslete na to, jak situovat místnosti a využít každý prostor a potenciál svého pozemku. Pokud máte možnost pořízení většího pozemku ze zahradou, volte bungalov, který propojí bydlení s přírodou v okolí. Nezapomeňte na pracovnu, ve které může být houpací křeslo, velká knihovna nebo jen prostorný gauč s množstvím polštářů.

Malý, ale útulný dům

Při zvažování, zda postavit velký nebo malý dům, volí většina lidí dům s menšími rozměry, ale o to více útulný. Ať už se rozhodnete pro dřevostavbu na klíč nebo zděný dům, tak se zajímejte také o výsledné náklady k bydlení. Skvělou volbou tak jsou nízkoenergetické domy. Velká rodinná sídla, obrovské vily a nákladné bydlení již dávno vyšlo z módy.

Propojit interiér s exteriérem

Nebojte se zrcadel, chytrého osvětlení a také velkých oken a posuvných dveří. Všemi těmito prvky opticky zvětšíte prostor, své bydlení provzdušníte a získáte dojem prostorného a prosvětleného domu, kde se propojuje interiér s exteriérem. Velká okna nebo posuvné dveře do zahrady nebo na terasu vám zpříjemní velkou část roku, a od jara do podzimu můžete trávit čas s rodinou a přáteli i venku.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje