- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKrásný úsměv – nedílná součást perfektního vzhledu

Krásný úsměv – nedílná součást perfektního vzhledu

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vzhled hraje důležitou roli. Pečovat o sebe musíme každý den, a to nejen z estetických důvodů, ale také kvůli naší psychice. Každý, kdo se totiž chce cítit dobře, musí být spokojený sám se sebou. Z toho důvodu proto pravidelně navštěvujeme kosmetické salony, chodíme ke kadeřnici, na manikúru, do solária, sportujeme, udržujeme se v kondici, jíme zdravě, oblékáme se podle nejnovějších módních trendů.

Přirozené vylepšení

Všemi možnými způsoby se zkrátka snažíme dosáhnout toho, abychom vypadali sympaticky a přitažlivě a bylo nám v našem těle dobře. Často ale jako bychom zapomínali na to, co náš vzhled dokáže vylepšit nejvíce a přitom nejpřirozeněji – krásný a příjemný úsměv. Zamračený člověk, i kdyby vypadal sebelépe, pyšnil se dokonalou postavou a perfektním účesem, nevyvolává dobrý dojem. Vědci navíc přišli na to, že když se usmíváme, působíme na ostatní mnohem atraktivněji, sebevědoměji a víc sexy. Vypadáme totiž lépe, šťastněji, mlaději, veseleji a přitahujeme k sobě stejně pozitivně naladěné lidi.  

Důsledná a pravidelná péče

Krásný úsměv pochopitelně dělají krásné zuby – zdravé, rovné a bílé. Dosáhnout jich však vyžaduje jisté úsilí, zadarmo je totiž nezískáme. Pravidelná a důsledná péče o náš chrup by měla tvořit nedílnou součástí každodenní hygieny. V koupelně nám proto nesmí chybět nejen zubní kartáček a pasta, ale také další pomůcky, které jsou pro dokonalé čištění nezbytné. Jedná se o kartáčky mezizubní, dentální nitě a ústní vody, které proniknou i do hůře dostupných mezizubních prostor. Právě v těchto místech se totiž hromadí bakterie, které stojí za vznikem zubního kazu, zánětem dásní či nebezpečnou paradentózou.

Pod dohledem odborníků

Samotná domácí péče však nestačí. Čas od času bychom se měli svěřit do rukou profesionálů. Zanedbávat se rozhodně nevyplatí preventivní prohlídky. Právě ony totiž sehrávají důležitou roli při zachování zdravých zubů a pomáhají předcházet různým potížím. Překonejte proto svůj strach a do ordinace zavítejte alespoň dvakrát ročně.  Stejně často byste měli navštěvovat také dentální hygienu, která tvoří nedílnou součást péče o ústní dutinu. Ovlivňuje nejen estetickou stránku, ale funguje také jako skvělá prevence. Tak na nic nečekejte a na stomatologickou kliniku se objednejte ještě dnes. Ať můžete vesele rozdávat úsměvy na všechny strany!

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje