- Komerční sdělení -zeny
ZdravíUlthera lifting na pozvednutí kontur

Ulthera lifting na pozvednutí kontur

-

- Komerční sdělení -aktuality

S přibývajícím věkem má pokožka sklony povadat a ztrácet svou pružnost, přesto to však nutně nemusí znamenat konec krásné pleti. Díky neustále probíhajícímu pokroku na poli estetické medicíny máte totiž možnost obnovit pružnost své pokožky a navrátit si mladistvý vzhled. A to vše bez chirurgického zákroku! Stačí vyzkoušet Ulthera lifting.

Všestranné využití

Ulthera lifting omlazuje a zároveň regeneruje vaši pokožku. Je vhodný pro všechny věkové kategorie a nabízí všestranné využití. Dá se použít na omlazení oblasti obočí, tváří či linie a kontur obličeje i krku. Zejména se hodí tehdy, kdy věkem dojde k poklesu ústních koutků a celkově celé oblasti kolem rtů a vnějších partií obočí (například horních víček), při poklesu brady a další tkáně obličeje. Schopnost Ulthera liftingu se však hodí i při problémech s prohloubenými nosoretními nebo nososlznými rýhami nebo při výrazné asymetrii obličeje.

Proč využít Ulthera lifting

Po podstoupení Ulthera liftingu se u většiny pacientů výsledek dostaví téměř okamžitě, již po prvním sezení, a vydrží až tři roky. To z něj dělá skvělou metodu omlazování pleti. Ošetření trvá přibližně čtyřicet minut a probíhá bez použití skalpelu, nemusíte se tedy bát dlouhé doby rekonvalescence. Ulthera lifting je prováděn pomocí speciálního ultrazvukového zařízení, které působí na svalovou aponeurotickou vrstvu, známou také jako SMAS. Tato vrstva je složena zejména z kolagenu a elastinu a spojuje obličejové mimické svaly s kůží. Díky specializovanému zařízení ultrazvukové impulzy pronikají do hlubších vrstev kůže, kde dokáží zevnitř zahřát kolagenová vlákna. To aktivuje proces novotvorby elastinu a zhutnění SMAS, což vede k napnutí a vyšší pružnosti pokožky.

Zákroků estetické medicíny je pěkná řada, může být proto obtížné vybrat ten, který je pro vás nejvhodnější. S tím by vám rozhodně měli pomoci na klinice estetické medicíny. Například klinika Altos nabízí svým klientům odborné konzultace ohledně daného zákroku a poradí vám, jak dosáhnout co nejlepšího výsledku.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje