- Komerční sdělení -zeny
CestováníČeká vás dovolená v Chorvatsku 2018? Znáte všechna pravidla...

Čeká vás dovolená v Chorvatsku 2018? Znáte všechna pravidla pro cestu autem?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Prázdniny nám začaly a jako každoročně se již od prvního červencového týdne tisíce českých rodin vydávají na cestu autem k Jadranskému nebo Středozemnímu moři. Dovolená v Chorvatsku 2018 prostě táhne, nic naplat. Přijatelná dojezdová vzdálenost, stálé počasí, příjemné prostředí, krásná krajina, rozumné ceny a především – čisté, slané, průzračné moře. V případě, že máte již od jara zamluvené ubytování, nezbývá vám, než pečlivě naplánovat cestu, zjistit si – případně zakoupit – potřebné dálniční známky, vybavit se trpělivostí na průjezd Rakouskem, Slovinskem, anebo zvolit příjemnější, zato delší, cestu přes Slovensko a Maďarsko.

Chcete, aby vaše dovolená Chorvatsko levně vyšla podle všech původních předpokladů?

Nezapomeňte se na cestu vybavit dostatečným množstvím tekutin, jídlem, natankujte si „plnou“ už v Česku. Protože i když pohonné hmoty v tuzemsku zdražily, v okolních státech jsou ještě dražší. Ujistěte se, zda je možné zakoupit si dálniční známky přes internet – některé státy si nechávají velký časový odstup mezi nákupem a platností (pro případ storna). Zjistěte si rovněž, jaké jsou nejvyšší povolené rychlosti, abyste se vyhnuli nepříjemnostem s placením pokut. V neposlední řadě si překontrolujte, zda povinná výbava v autě odpovídá požadavkům konkrétní země, přes kterou do Chorvatska budete projíždět. Bez zbytečných pokut vyjde vaše dovolená Chorvatsko levně.

Ubytování v soukromí Chorvatsko je nejjistější variantou pohodové dovolené

Pokud si budete shánět ubytování v soukromí – Chorvatsko – na poslední chvíli, nedoufejte, že si seženete odpovídající apartmán za přijatelnou cenu přímo na místě. V době internetu jsou ubytovatelé raději za rezervaci předem, mají jistotu vašeho příjezdu, kdy jim nebudete blokovat ubytovací kapacity pro jiné hosty. I na poslední chvíli lze sehnat pohodové ubytování u moře v soukromí bez zvláštních příplatků.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje