V každém chlapovi dříme duše mladého chlapce, někdy i malého kluka. Chlapce, který si rád hraje, utíká od svých dospělých povinností, hledá ve svém nitru zážitky, rád vyvede nějakou tu vylomeninu i klukovinu… K oblíbeným koníčkům patří závodění, péče o motorky, auta, kutilství, prostě činnosti, které z chlapů dělají správné muže. Co se týče starosti o miláčky na dvou či čtyřech kolech, málokterá dáma či žena se dovede o motorky a auta postarat tak jako silnější plémě. Ovšem péče o motorizovanou stáj není jen o výměně pneumatik, kontrole oleje, pravidelných generálkách, občasnému projetí se myčkou a servisování, atd. Motoristé si své stroje dovedou také pořádně hýčkat. Léčí jim šrámy, starají se o preventivní bránění proti poškrábání a korozi… K potřebným záležitostem většiny motorkářů patří i tankpady na nádrž. Jedná se o ochranné samolepky, jež svým kvalitním povrchem zabrání poškrábání nádrže o knoflíky, zipy, přezky a spony na kombinézách a bundách řidičů.

více v článku...

  Atraktivní bydlení v Praze 4 - Michle

Tankpad plní svou funkci i jako estetický a desénový doplněk

Ovšem existují tankpady, které svým designem krásně doladí celkový dojem z rychlého stroje. Některé designové kousky sluší i motocyklům, na nichž se prohání něžnější pohlaví. Nejen tankpad, ale i ráfky na kola u aut dovedou umně dotáhnout výsledný barevný efekt.

Tankpady na nádrž mají dlouhou životnost, ale dají se klidně i často střídat

Kdo si vybere jedinečné tankpady na nádrž a je s nimi maximálně spokojen, nemusí se obávat, že mu po pár jízdách v dešti samy slezou z povrchu nádrže. Bezchybný lep udrží ochranné samolepky i dlouhé měsíce, ustojí nepříznivé počasí a mnoho škrábanců od kovových součástí moto obleku. Naopak pro toho, kdo nechce mít dlouho na nádrži stejný tankpad, doporučujeme nakoupit si samolepky do zásoby a v pohodě je častěji obměňovat.

Post by admin

Comment(0)