- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiMotorkáři a řidiči si ozvláštňují rychlá kola proužky a...

Motorkáři a řidiči si ozvláštňují rychlá kola proužky a tankpady

-

- Komerční sdělení -aktuality

V každém chlapovi dříme duše mladého chlapce, někdy i malého kluka. Chlapce, který si rád hraje, utíká od svých dospělých povinností, hledá ve svém nitru zážitky, rád vyvede nějakou tu vylomeninu i klukovinu… K oblíbeným koníčkům patří závodění, péče o motorky, auta, kutilství, prostě činnosti, které z chlapů dělají správné muže. Co se týče starosti o miláčky na dvou či čtyřech kolech, málokterá dáma či žena se dovede o motorky a auta postarat tak jako silnější plémě. Ovšem péče o motorizovanou stáj není jen o výměně pneumatik, kontrole oleje, pravidelných generálkách, občasnému projetí se myčkou a servisování, atd. Motoristé si své stroje dovedou také pořádně hýčkat. Léčí jim šrámy, starají se o preventivní bránění proti poškrábání a korozi… K potřebným záležitostem většiny motorkářů patří i tankpady na nádrž. Jedná se o ochranné samolepky, jež svým kvalitním povrchem zabrání poškrábání nádrže o knoflíky, zipy, přezky a spony na kombinézách a bundách řidičů.

Tankpad plní svou funkci i jako estetický a desénový doplněk

Ovšem existují tankpady, které svým designem krásně doladí celkový dojem z rychlého stroje. Některé designové kousky sluší i motocyklům, na nichž se prohání něžnější pohlaví. Nejen tankpad, ale i ráfky na kola u aut dovedou umně dotáhnout výsledný barevný efekt.

Tankpady na nádrž mají dlouhou životnost, ale dají se klidně i často střídat

Kdo si vybere jedinečné tankpady na nádrž a je s nimi maximálně spokojen, nemusí se obávat, že mu po pár jízdách v dešti samy slezou z povrchu nádrže. Bezchybný lep udrží ochranné samolepky i dlouhé měsíce, ustojí nepříznivé počasí a mnoho škrábanců od kovových součástí moto obleku. Naopak pro toho, kdo nechce mít dlouho na nádrži stejný tankpad, doporučujeme nakoupit si samolepky do zásoby a v pohodě je častěji obměňovat.

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje