- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiMotorkáři a řidiči si ozvláštňují rychlá kola proužky a...

Motorkáři a řidiči si ozvláštňují rychlá kola proužky a tankpady

-

- Komerční sdělení -aktuality

V každém chlapovi dříme duše mladého chlapce, někdy i malého kluka. Chlapce, který si rád hraje, utíká od svých dospělých povinností, hledá ve svém nitru zážitky, rád vyvede nějakou tu vylomeninu i klukovinu… K oblíbeným koníčkům patří závodění, péče o motorky, auta, kutilství, prostě činnosti, které z chlapů dělají správné muže. Co se týče starosti o miláčky na dvou či čtyřech kolech, málokterá dáma či žena se dovede o motorky a auta postarat tak jako silnější plémě. Ovšem péče o motorizovanou stáj není jen o výměně pneumatik, kontrole oleje, pravidelných generálkách, občasnému projetí se myčkou a servisování, atd. Motoristé si své stroje dovedou také pořádně hýčkat. Léčí jim šrámy, starají se o preventivní bránění proti poškrábání a korozi… K potřebným záležitostem většiny motorkářů patří i tankpady na nádrž. Jedná se o ochranné samolepky, jež svým kvalitním povrchem zabrání poškrábání nádrže o knoflíky, zipy, přezky a spony na kombinézách a bundách řidičů.

Tankpad plní svou funkci i jako estetický a desénový doplněk

Ovšem existují tankpady, které svým designem krásně doladí celkový dojem z rychlého stroje. Některé designové kousky sluší i motocyklům, na nichž se prohání něžnější pohlaví. Nejen tankpad, ale i ráfky na kola u aut dovedou umně dotáhnout výsledný barevný efekt.

Tankpady na nádrž mají dlouhou životnost, ale dají se klidně i často střídat

Kdo si vybere jedinečné tankpady na nádrž a je s nimi maximálně spokojen, nemusí se obávat, že mu po pár jízdách v dešti samy slezou z povrchu nádrže. Bezchybný lep udrží ochranné samolepky i dlouhé měsíce, ustojí nepříznivé počasí a mnoho škrábanců od kovových součástí moto obleku. Naopak pro toho, kdo nechce mít dlouho na nádrži stejný tankpad, doporučujeme nakoupit si samolepky do zásoby a v pohodě je častěji obměňovat.

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje