- Komerční sdělení -zeny
Pro ženyFestival Serial Killer oceňuje seriálovou tvorbu. Kteří seriáloví za...

Festival Serial Killer oceňuje seriálovou tvorbu. Kteří seriáloví za zabijáci by si zasloužili čestné místo v porotě?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Brněnská metropole bude v květnu hostit historicky první ročník festivalu Serial Killer, jenž oslavuje a popularizuje televizní i online seriálovou tvorbu. Těšit se můžete na žhavé novinky z celého světa a dokonce i jednu českou premiéru. Z tuzemských umělců pozvání přijali například Petr Čtvrtníček, Tomáš Baldýnský nebo Aňa Geislerová. Místo čestného sériového zabijáka ve festivalové porotě však zůstává neobsazené. Jakému kandidátovi byste dali přednost vy?

Sterling Archer

Samozvaný nejlepší tajný agent na světě, milovník žen a kvalitního alkoholu Sterling Archer ze stejnojmenného amerického seriálu by jistě jako porotce ostudu neudělal. Pravděpodobně by dorazil pozdě a lehce podnapilý, ale jakmile by začal vyprávět o svých zkušenostech s vražednými nástroji, všichni pochybovači by byli nuceni zmlknout. I přes přinejmenším pochybné morální hodnoty je Archer zabiják-gentleman, co neútočí na bezbranné. Vlastnoručně rozprášil gang vyrábějící falešné léky a několikrát zachránil svět před vypuknutím třetí světové války. A to už je pořádný profesní životopis.

Eric Cartman

Když se řekne sériový zabiják, pravděpodobně se nám nevybaví malý, obtloustlý chlapec s maloměsta. Eric Cartman však není průměrným hochem školou povinným, pod modro-žlutou čepicí se totiž skrývá chladný a vypočítavý mozek schopný čehokoli. A tím myslíme ČEHOKOLI. V honbě za pomstou se Eric neštítil usmrtit rodiče svého spolužáka a naservírovat mu je k večeři jako součást delikátního pokrmu. Obavy o zdraví návštěvníku festivalu jsou na místě, naštěstí stačí před Erica postavit kyblík smaženého kuřete a z malého ďábla je rázem andílek.

Stewie Griffin

Ozývají se hlasy, že Stewie Griffin, batole a zároveň nejmladší člen rodiny Griffinových během seriálu tzv. “vyměkl”, jelikož vražda jeho vlastní matky už není na žebříčku jeho priorit, tak jako tomu bývalo v prvních sériích. Přesvědčit se o tom můžete sami v 11. serii, kterou aktuálně Prima Comedy Central vysílá. Otázka zní, co se to se Stewiem dějě? Každý, kdo má děti ví, jak rychle se jim mění zájmy. Co na tom, že jeho nejkrutější období je dávno za ním, pořád v koutu duše připravuje komplikovaný plán, jak se ve finále podmanit celý svět. Malý génius zločinu Stewie by byl dozajista ozdobou ctěné poroty, jen litujeme každého, kdo za ním bude muset sedět v letadle.

Rick Sanchez

Šílený vědátor, jehož touha po poznání je snad jedinou věcí silnější než jeho alkoholismus. Při jeho eskapádách zatím jeho rukou zahynulo 79 postav, což už je slušná řádka obětí, takže ho můžeme bezpečně považovat za profesionála v oboru. Vyjma desítek klonů sama sebe, jenž byl kvůli rozličným důvodům nucen sprovodit ze světa, má na kontě takové velikány jako například Abradolfa Linclera, hybrida Abrahama Lincolna a Adolfa Hitlera. Co na tom, že nebýt Ricka, takové monstrum by v první řadě nikdy neexistovalo…

Roger Smith

Bezohledný a bezpohlavní mimozemšťan Roger je jediným nájemným zabijákem na našem seznamu. Jeho obvyklá taxa je 20 dolarů, ale je ochoten slevit i na 19, pokud se mu zalíbíte. K páchání zločinů mu skvěle slouží stovky převleků, jimiž disponuje, stejně tak nulové svědomí a vášeň pro adrenalin. Aby toho nebylo málo, dokonce se přiznal, že snědl vlastního otce a zbytky si stále nechává na půdě. Jak vidíte, Roger je, co se týče vraždění, odborníkem na správném místě.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje