Nedáte dopustit na aktuální trendy ve světě módy? Nebo jednoduše chcete být v obraze a mít přehled o tom, co je letos „in“ a čemu se raději vyvarovat? Pokud jste alespoň na jednu z výše uvedených otázek odpověděli kladně, pak jsou následující řádky určeny právě vám. Přichystali jsme na ně bohatý přehled módních hitů, které by neměly chybět ve vaší skříni.

Zpátky do minulosti

Retro opět boduje! Ačkoli jsme ho v posledních letech opustili, v roce 2017 si opět dobylo své místo na slunci. Dámské oblečení v retro stylu snad nebylo nikdy nápaditější. Hitem retro „devadesátek“ jsou oversize velikosti, lesklé látky a hluboké výstřihy. Vedle ale nešlápnete také s nejrůznějšími druhy volánků, které se hodí jak pro svrchní, tak spodní oděvní vrstvy.

Sportovní elegance jede prim

Sportovní oblečení letos nemusíte nosit pouze na hory nebo do posilovny. Módní trendy velí jasně a staví sportovní eleganci na přední příčky. Sportovní bundy, kalhoty nebo kraťasy ale letos kombinujte s elegantními doplňky. Nebojte se kombinace glamour ani lodiček, které byste si k teplákové soupravě asi za obvyklých okolností nevzali. Letos je ovšem všechno jinak a čím šílenější kombinace, tím lépe pro vás!

  Dlouhé vlasy na přání

Asymetrie a army styl

Vojandy, zbystřete! Letos konečně unosíte oblíbené army kousky, které se vám tak dlouho povalovaly v šatníku. Při jejich kombinaci s ostatními oděvními doplňky ale vsaďte na pořádnou dávku asymetričnosti, která letos zkrátka frčí. Asymetrii hledejte nejen ve střizích, ale i v délkách rukávů nebo způsobu zapínání. Dámská trička tak letos volte s citem a pořádnou dávkou originality.

Bralet pouze pro odvážné

Slyšeli jste o stylu „bralet“? Pokud ne, tak prozradíme, že jde o zcela unikátní novinku, v rámci které je podprsenka zároveň tričkem. Pro ty odvážnější se ještě nabízí možnost umístit samotnou podprsenku na halenku nebo triko. Tak co? Troufnete si?

 

Related post

Móda a Styl Přehlídky Trendy

Stylová dámská móda rozzáří váš šatník

Trendy

Dámské oblečení – jak nakupovat?

Móda a Styl

Jedinečná dámská móda

Comment(0)