- Komerční sdělení -zeny
CestováníKde v Praze najdete levnou garsonku i bez realitky?

Kde v Praze najdete levnou garsonku i bez realitky?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Obyvatelé Prahy moc dobře vědí, že najít levný podnájem na úrovni není vůbec snadné. Pokud již v metropoli nějaký ten pátek pobýváte, jistě jste se o tom stačila přesvědčit sama. V opačném případě se připravte na zdlouhavé a poměrně nepříjemné hledání „jehly v kupce sena“.

Což o to, bytů k pronájmu je v Praze poměrně dost, ale když už vás neodradí cena, zaleknete se hrozné občanské vybavenosti a ještě horší dopravní dostupností dané lokality. Praha je zkrátka velký pojem a vzhledem k její velikosti si snad ani nelze myslet, že všechny části odpovídají vysokým nárokům na bydlení. Vždy je to něco za něco.

První možností, jak najít příhodné bydlení, je spolupráce s místní realitkou. Makléři mají Prahu pod drobnohledem, a když se namane vhodné bydlení, okamžitě vás o tom uvědomí. Samozřejmě nepracují zadarmo, takže se připravte na tučnou provizi. Nemáte-li peněz nazbyt, budete se muset do pátrání po vhodném bydlení pustit na vlastní pěst.

Je třeba si uvědomit, že to, co v případě některých garsonek ušetříte na pronájmu, vás vyjde draho jinak – obvykle se přeplatíte na dojíždění do práce. Proto byste měla vždy brát v úvahu zmíněnou občanskou vybavenost a dopravní spojení. Zajímejte se o to, zda je v blízkosti bytu zastávka MHD či metro.

Levné bydlení v rezidenci

Nechcete-li ztrácet čas brouzdáním po inzertních serverech, zaměřte se na pronájem bytu Praha v multifunkčním ubytovacím zařízení zvaném Rezidence Topolová. Budova se nachází v příjemném prostředí Prahy 10 a v minulých letech prošla povedenou rekonstrukcí.

Výhodou pronájmu garsoniéry v Rezidenci Topolová je cenově dostupné nájemné a nízká kauce ve výši jednoho měsíčního nájmu. Provizi za zprostředkování samozřejmě neplatíte. Rezidence zároveň slouží jako hostel Praha, takže ji můžete využít krátkodobě, než najdete byt, který odpovídá vašim představám. To však pravděpodobně nebude nutné, neboť zdejší byty a garsoniéry jsou na velmi vysoké úrovni. Více se dozvíte na www.rezidencetopolova.cz.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje