Toužíte po vlastní zahrádce, ale máte jen balkon, na kterém jste doposud pěstovali jen muškáty? Mnoho lidí se proto rozhodne vybudovat si na balkóně příjemnou zahrádku.

Zahrádka na balkoně

Rádi si užíváte klid a pohodu na balkoně? Nepotřebujete k tomu vysoké investice. Stačí využít svůj balkon, nemusíte být ani zkušeným pěstitelem. Věnujte se zahradě ve svém volném čase a starejte se o ni. Brzy začne nést kýžené výsledky.

Váháte, zda začít s pěstováním?

Pokud váháte nad tím, zda se do přeměny balkonu v zahrádku pustit, zda to zvládnete, pak se nebojte. Online nákupní portál ShopAlike CZ připravil šikovnou zahradní příručku, která je určena úplným začátečníkům. Ve čtyřech jednoduchých krocích je v příručce sepsán proces, jak si na balkoně zasadit malou zahrádku. Zjistíte, jaké nářadí je k tomu potřeba, jaké si vybrat rostliny, aby byly nenáročné na péči a dařilo se jim i ve stísněných podmínkách na balkoně.

  Město nebo vesnice, byt nebo dům? Už nemusíte dělat kompromisy

Staňte se zahrádkářem

Patříte mezi ty, komu uschnou i slaměnky, pak rozhodně potřebujete tuto příručku. Můžete si vypěstovat na balkoně vlastní ovoce a zeleninu nebo se naopak zabývat pěstováním nejrůznějších kvetoucí i stále zelených rostlin.

Šikovný návod na přeměnu balkonu na zahrádku oceníte. Infografika je zpracována nenáročnou a snadno pochopitelnou formou, vše pochopíte okamžitě. Teď už vám nic nebrání zamířit do zahradnictví pro potřebné náčiní, květináče, truhlíky a zeminu. Vaši přátelé vám budou závidět skvěle udržovanou oázu na balkoně, vy si můžete do sytosti užít krásu své zeleně.  Podle velikosti balkonu můžete mít zahradu vyřešenou vertikálně nebo horizontálně. stačí si pročíst příručku, která vám poskytne mnoho informací, například jaké použít náčiní, jaké vybrat rostliny, jak je zasadit nebo kolik rostliny vyžadují slunce.

Redakce Press-Media

Doporučuje další zajímavé články na mediích

PR-články.cz

e-Žena.cz

MetSo.cz

Related post

Bydlení Zahrádkářství

Hnojení bez chemie? Využijte ke hnojení to, co máte doma v kuchyni

Comment(0)