- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiPotřebujete místo navíc? Zvolte půdní vestavbu!

Potřebujete místo navíc? Zvolte půdní vestavbu!

-

- Komerční sdělení -aktuality

Renovujete starý dům a máte pocit, že by se vám hodila místnost navíc? Nebo chcete jednoduše využít půdu, kterou prakticky nevyužíváte a vytvořit z ní prostor, který se třeba jednou bude hodit? Vezměte si na pomoc architekta, ten z míst, které aktuálně slouží jen, jako sklad zbytečných věcí vykouzlí místo, které si zamilujete.

Nejen prostor navíc

Půdní vestavba vám nejen přidá nějaké to místo navíc, ale také pomůže zlepšit celkový vzhled a kvalitu celého vašeho domu. Zaměřuje se například také na renovaci celé střechy, pomáhá odstranit zatékání dešťové vody a dalším nepříjemnostem, které se mohou objevovat. Díky tomu samozřejmě stoupá celková hodnota vaší nemovitosti. S pomocí renovace může váš dům jen získat!

Půdní vestavby dále umí využívat a zhodnocovat prostory, které se běžně nevyužívají. Půda většinou pro lidi znamená místo, kde se jen práší, zatéká a občas jsou tam také nevítaní hosté v podobě myší. Skladuje se zde starý nábytek, věci po rodičích nebo prarodičích, často krabice se starým oblečením. A to je škoda, můžete tyto prostory skvěle a prakticky využít!

Nové místo k bydlení

Renovace půdy, respektive půdní vestavba vám může nabídnout nové prostory, které si jistě velmi oblíbíte. Šikovný architekt staré a nepoužívané prostory změní a přinese skvělé a stylové řešení. Můžete tak získat jednu či dvě místnosti navíc a kdoví, jestliže je vaše půda dostatečně velká, může vzniknout dokonce i celý půdní byt, který jistě také využijete.

Půdní vestavby jsou blízko slunci, tudíž bývají většinou naplněny sluncem. To může působit velmi příjemně, vzdušně a útulně. Jde taky o neobvyklé řešení interiéru, někdy to bývají zkosené stropy, trám uprostřed místnosti nebo neobvyklý výhled. K půdní vestavbě například náleží také terasa, kterou jistě hojně využijete na jaře nebo v létě.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje