Je tu s námi celou generaci a za tu dobu si získala zajímavé jméno. Drogerie může být i ekologická, brát ohledy na přírodu. Prací prášek, tableta do myčky, ale i řada dalších zlepšováků do kuchyně a koupelny, se kterými bude život zase o něco snadnější. Značka Dedra se pyšní tím, že je ryze českou, ale má také velmi široký sortiment. Od roku 2006 uvedla na trh značku bytové drogerie nazvanou DEDRA INNOVATIONS. Nechybí ani kosmetika, oděvní doplňky a design pro domácnosti, díky nimž bude při večerním odpočinku příjemně a útulno.

Dedra slevový kód přinese atraktivní úsporu při nákupu

Registrujte se na internetovém obchodu dedra.cz a můžete ušetřit pěkné peníze. Postup je vlastně jednoduchý, zadáte pouze Dedra slevový kód a trvalá sleva v hodnotě 23 % na objednávky je vaše. Jde prakticky o čtvrtinu ceny, což při nákupu pro celou rodinu může být i velmi zajímavé číslo. Od roku 2006 je k dispozici i rozsáhlý Dedra katalog, ve kterém si můžete listovat během volných chvil a hledat novinky, které vám padnou do oka – proč je nevyzkoušet, když je cenovka teď tak lákavá? 

  Kosmetika Natura Siberica splňuje přísné dermatologické normy

Dedra koordinátor a kód 123506 aneb šetřete po celý rok se značkou, která je v českých domácnostech už prakticky legendou! Firma sídlí na Náchodsku, v malebném městečku Česká Skalice, nejde o zahraniční značku, která by snad zboží dovážela – ale dává práci i místním. Jak se dozvíte i z Dedra recenze, nepůsobí tento výrobce drogerie nebo kosmetiky jen a pouze v ČR, ale podařilo se mu expandovat i na Slovensko nebo do Polska. I to svědčí o úspěchu, který značka udělala za poslední čtvrtstoletí. Osvěžovač vzduchu, leštěnka nebo parfém do žehličky, Dedra umí držet krok s dobou a přináší stále něco nového! Byla by proto jistě škoda nedat šanci ekologické drogerii, která má před sebou ještě velkou budoucnost…

Post by admin

Comment(0)