- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiMódní hit pro pány

Módní hit pro pány

-

- Komerční sdělení -aktuality

Jak víme, některý páni si velmi potrpí na svém outfitu. Jsou muži, který oblibě sportovní, elegantní, nebo sportovně elegantně styly. Pro nás dámy jsou muži okouzlující a velmi sexy v oblecích, a proto je také velmi důležité pro pány to, jak správně doplnit outfit s doplňky. Módním hitem tohoto roku je barva hnědá takzvaná barva koniak, je velmi krásná a hlavně působí luxusně. Tato barva se bude objevovat v pánských doplňcích jako jsou tašky, batohy i ledvinky. Určitě netřeba zapomenout na doplňky jako jsou hodinky a kožené náramky v barvě koniak.

více v článku...

Ledvinky

V pánských a dámských šatnících se v tomto roce budou objevovat ledvinky, které se budou nosit nejen přes pás, ale i jako crosbody přes rameno. Poradíme vám jak koženou ledvinku nosit. Pokud máme ledvinku v barvě koniak nebo černou, určitě třeba volit bílou nebo černou barvu trička k tomu pěkně potrhané jeansy a jako obuv bychom zvolili kožené kanady ve stejné barvě jako máme ledvinku.

Batoh ke obleku?

Určitě přemýšlíte nad tím, jestli to vlastně k tomu jde, nebo zda to není až moc přehnané, právě naopak je to velmi trendy a hlavně komfortní a díky tomuto nošení budete mít volné ruce a budete se cítit pohodlně. Pokud máte rádi batohy určete zvolte batoh v barvě koniak, tato barva je přírodní odstín a krásně se hodí ke tmavěmodré barvě. Nejde o nějaké levné batohy z látky, ale o luxusní kožené batohy. Drahý páni určitě si nezapomínejte doladit ke outfitu pravou koženou kabelku, díky její kvalitě budete působit luxusně. Týto kožené batohy jsoujsou elegantní a dokonale se hodí ke obleku a hlavně nezapomínejte na opasek, který dodá správný šmrnc outfitu.

Pánové považují pánské tašky za nezbytnou věc do práce, díky těmto taškám ve formátu A4 se vejdou nejen dokumenty, ale klidně i svačina. Díky těmto taškám páni působí velmi elegantně a vkusně. Proto je velmi důležité zhodnotit, jaký materiál tašky si koupit. Jak víme páni si rádi zaplatí za kvalitu, a proto doporučujeme tašku vyrobenou z pravé hrubé kůže- https://www.emotys.cz/tasky-pres-rameno/, která je velmi kvalitní a detailně prošívaná. Tyto kožené výrobky vydrží velmi dlouho, jak víme z minulosti, že když jsme dostali do školy novou koženou tašku vydržela na dlouhá léta a díky její kvalitě putovala dále k mladším sourozencům.

Drahý páni určitě si nezapomínejte doladit ke outfitu koženou kabelku, díky její kvalitě budete působit luxusně.

Zdroj obrázků: www.google.cz a Emotys.cz

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje