Jak víme, některý páni si velmi potrpí na svém outfitu. Jsou muži, který oblibě sportovní, elegantní, nebo sportovně elegantně styly. Pro nás dámy jsou muži okouzlující a velmi sexy v oblecích, a proto je také velmi důležité pro pány to, jak správně doplnit outfit s doplňky. Módním hitem tohoto roku je barva hnědá takzvaná barva koniak, je velmi krásná a hlavně působí luxusně. Tato barva se bude objevovat v pánských doplňcích jako jsou tašky, batohy i ledvinky. Určitě netřeba zapomenout na doplňky jako jsou hodinky a kožené náramky v barvě koniak.

více v článku...

Ledvinky

V pánských a dámských šatnících se v tomto roce budou objevovat ledvinky, které se budou nosit nejen přes pás, ale i jako crosbody přes rameno. Poradíme vám jak koženou ledvinku nosit. Pokud máme ledvinku v barvě koniak nebo černou, určitě třeba volit bílou nebo černou barvu trička k tomu pěkně potrhané jeansy a jako obuv bychom zvolili kožené kanady ve stejné barvě jako máme ledvinku.

Batoh ke obleku?

Určitě přemýšlíte nad tím, jestli to vlastně k tomu jde, nebo zda to není až moc přehnané, právě naopak je to velmi trendy a hlavně komfortní a díky tomuto nošení budete mít volné ruce a budete se cítit pohodlně. Pokud máte rádi batohy určete zvolte batoh v barvě koniak, tato barva je přírodní odstín a krásně se hodí ke tmavěmodré barvě. Nejde o nějaké levné batohy z látky, ale o luxusní kožené batohy. Drahý páni určitě si nezapomínejte doladit ke outfitu pravou koženou kabelku, díky její kvalitě budete působit luxusně. Týto kožené batohy jsoujsou elegantní a dokonale se hodí ke obleku a hlavně nezapomínejte na opasek, který dodá správný šmrnc outfitu.

Pánové považují pánské tašky za nezbytnou věc do práce, díky těmto taškám ve formátu A4 se vejdou nejen dokumenty, ale klidně i svačina. Díky těmto taškám páni působí velmi elegantně a vkusně. Proto je velmi důležité zhodnotit, jaký materiál tašky si koupit. Jak víme páni si rádi zaplatí za kvalitu, a proto doporučujeme tašku vyrobenou z pravé hrubé kůže- https://www.emotys.cz/tasky-pres-rameno/, která je velmi kvalitní a detailně prošívaná. Tyto kožené výrobky vydrží velmi dlouho, jak víme z minulosti, že když jsme dostali do školy novou koženou tašku vydržela na dlouhá léta a díky její kvalitě putovala dále k mladším sourozencům.

  Matúš Chlpek získal stříbro za design tenisek v prestižní soutěži BraunPrize 2018

Drahý páni určitě si nezapomínejte doladit ke outfitu koženou kabelku, díky její kvalitě budete působit luxusně.

Zdroj obrázků: www.google.cz a Emotys.cz

Post by admin

Comment(0)