- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiKoupelnová zrcadla, jimž se nedalo odolat

Koupelnová zrcadla, jimž se nedalo odolat

-

- Komerční sdělení -aktuality

Koupelna je doslova a do písmene mým nejoblíbenějším prostorem, z celého našeho domu. Užívám si jí ráno, odpoledne, když se vrátím vyčerpaná z práce a samozřejmě i večer, kdy mi má koupelna poskytne ničím nerušený relax ve vaně. Je to zkrátka mé království, které si patřičně hlídám a které také velmi svědomitě vybavuji nezbytnostmi, které má koupelna samozřejmě potřebuje. Právě nedávno jsem tak obměnila dvě koupelnová zrcadla, která si již o výměnu víceméně sama říkala. Opět se z mé koupelny rázem stala útulná oáza klidu, kterou tak zbožňuji. Nyní jen přemýšlím nad tím, jak svá dvě nová zrcadla obhájím před svým mužem, který se za týden vrátí ze služební cesty.

Koupelnová zrcadla opticky zvětšila a prozářila celou místnost

Svá nová koupelnová zrcadla jsem pořídila zejména z toho důvodu, že se jednalo o kup velmi estetických kousků, jenž jsem momentálně, jak jinak než akutně potřebovala. Nejenže disponují osvětlením, ale je na nich zabudovaná i malá skříňka, která pojme veškeré mé kosmetické produkty, které tak nebudou na poličce nad vanou zabírat místo pro přípravky mého muže. Jelikož máme ale vskutku velkou koupelnu, rozhodla jsem se pro pořízení dvou zrcadel zejména proto, že nyní budu mít jedno pro sebe já a jedno má drahá polovička, která ač to nechce přiznat, tráví u zrcadla rovněž hodiny.

Praktická zrcadla za rozumnou cenu

Obě koupelnová zrcadla se tak do naší prostorné koupelny náramně hodí. Já mám zrcadlo s osvětlením a skříňkou, muž zase jen se samotnou skříňkou. Věřím, že až se navrátí ze své služební cesty, udělá mu radost, že při svých nákupech neopomíjím ani jeho. A i kdyby náhodou hledal nějaký argument, kterým by koupi nových zrcadel odsuzoval, mám v záloze ještě jeden trumf a tím je vskutku fenomenální cena, za kterou jsem obě zrcadla pořídila. Levněji už bych je jen stěží sehnala.

Mohlo by se vám líbit

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...
- Komerční sdělení -zpravy

Jak si zabezpečit pasivní příjem do důchodu – tipy na získání pasivního příjmu

Pasivní příjem jsou vydělané peníze, které člověk získá bez práce. Tento způsob příjmu je cestou k finanční svobodě, a...

Už jste četli?

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek....
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje