Koupelna je doslova a do písmene mým nejoblíbenějším prostorem, z celého našeho domu. Užívám si jí ráno, odpoledne, když se vrátím vyčerpaná z práce a samozřejmě i večer, kdy mi má koupelna poskytne ničím nerušený relax ve vaně. Je to zkrátka mé království, které si patřičně hlídám a které také velmi svědomitě vybavuji nezbytnostmi, které má koupelna samozřejmě potřebuje. Právě nedávno jsem tak obměnila dvě koupelnová zrcadla, která si již o výměnu víceméně sama říkala. Opět se z mé koupelny rázem stala útulná oáza klidu, kterou tak zbožňuji. Nyní jen přemýšlím nad tím, jak svá dvě nová zrcadla obhájím před svým mužem, který se za týden vrátí ze služební cesty.

Koupelnová zrcadla opticky zvětšila a prozářila celou místnost

Svá nová koupelnová zrcadla jsem pořídila zejména z toho důvodu, že se jednalo o kup velmi estetických kousků, jenž jsem momentálně, jak jinak než akutně potřebovala. Nejenže disponují osvětlením, ale je na nich zabudovaná i malá skříňka, která pojme veškeré mé kosmetické produkty, které tak nebudou na poličce nad vanou zabírat místo pro přípravky mého muže. Jelikož máme ale vskutku velkou koupelnu, rozhodla jsem se pro pořízení dvou zrcadel zejména proto, že nyní budu mít jedno pro sebe já a jedno má drahá polovička, která ač to nechce přiznat, tráví u zrcadla rovněž hodiny.

  Jak zbavit sportovní oblečení nepříjemného zápachu?

Praktická zrcadla za rozumnou cenu

Obě koupelnová zrcadla se tak do naší prostorné koupelny náramně hodí. Já mám zrcadlo s osvětlením a skříňkou, muž zase jen se samotnou skříňkou. Věřím, že až se navrátí ze své služební cesty, udělá mu radost, že při svých nákupech neopomíjím ani jeho. A i kdyby náhodou hledal nějaký argument, kterým by koupi nových zrcadel odsuzoval, mám v záloze ještě jeden trumf a tím je vskutku fenomenální cena, za kterou jsem obě zrcadla pořídila. Levněji už bych je jen stěží sehnala.

Post by admin

Comment(0)