- Komerční sdělení -zeny
FinanceMalé příjmy nejsou překážkou

Malé příjmy nejsou překážkou

-

- Komerční sdělení -aktuality

Rádi byste si půjčili, ale bojíte se odmítnutí díky vašim malým příjmům? Ano, v bance vás dost pravděpodobně odmítnou, protože zde vyžadují dokládání výplatní pásky. Druhou možností je využít hypotéku bez dokládání příjmů, která je nabízená nebankovními společnostmi.

Hypotéka není v tomto případě pouze půjčka na dům nebo na jinou nemovitost. Z tyto peníze si budete moci pořídit cokoliv, můžete s nimi naložit dle svého rozhodnutí. Je přitom jedno, jestli se rozhodnete koupit nové auto, vydat se na snovou dovolenou nebo se třeba vyplatit z exekuce, kterou máte právě na krku.

Ručení jakoukoliv nemovitostí

Abyste mohli získat americkou nebankovní hypotéku, tak je nutné se samozřejmě zaručit. Budete k tomu potřebovat nemovitost, jít může prakticky o cokoliv – dům, byt v jakémkoliv vlastnictví, ať už osobním nebo družstevním, pozemek, komerční objekt, chata či chalupa. Důležité je, abyste právě vy byli přímým vlastníkem.

Žádnou nemovitost nevlastníte? Není důvod k panice. Stále totiž můžete využít takzvaného spoluručitele, který bude ochoten ručit za vás svou nemovitostí, která je psaná na jeho jméno. Tato varianta je častá například v situacích, kdy si mladý pár chce vzít půjčku na svůj nový domov. Často za ně ručí rodině svou nemovitostí, protože to je jediná cesta, jak získat půjčku v takto mladém a nezajištěném věku.

Ocenění nemovitosti takřka obratem

Kolik peněz si vůbec budete moc půjčit? To vám nikdo neprozradí do té doby, dokud nebude jasné, jakou hodnotu má nemovitost, se kterou se chystáte ručit. Nebojte se, nepotřebujete žádný znalecký posudek ani nic takového. Bohatě bude stačit, když nafotíte pár vyhovujících fotografií jak interiéru, tak exteriéru. Odborníci, u kterých o nebankovní hypotéky žádáte, je prakticky obratem vyhodnotí a určí prvotní cenu. Na základě té vám budou moci sdělit, kolik si budete moci půjčit.

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje