Zpestřete si přípravu slavnostních pokrmů s produkty MAKRO

MAKRO představuje výrobky prémiové kvality, které najdou využití při přípravě velikonoční tabule. Ať už se rozhodnete pro masový pokrm či vegetariánskou verzi tradičního jídla, vsaďte na čerstvost a rozmanitost jarní nabídky privátních značek.

Tradiční šunka na svátky

Jestli stále ještě tápete, jak by mělo vypadat velikonoční menu, zařaďte na sváteční tabuli pražskou šunku. Počátek její výroby sahá až do 60. let minulého století a je dodnes známá po celém světě. Dopřejte si gurmánský zážitek, ať už šunku připravíte pečenou s medem nebo s velikonoční nádivkou a bylinkami. Tuto pochoutku značky Metro Premium seženete ve všech prodejnách MAKRO za 164,45 Kč/kg.

Chuť prémiových uzenin

Velikonoční pochutiny by měly zahrnovat prémiovou kvalitu. Oravská a Gazdovská slanina značky Metro Premium je vyráběna z toho nejkvalitnějšího vepřového masa a její chuť a vůně dodá vašim pokrmům šmrnc. Udělejte z přípravy velikonoční nádivky přidáním prémiové slaniny kulinářskou specialitu nebo ji přidejte do tradičního hráškového salátu. Uzeninu zakoupíte na pultech MAKRO od 182,85 Kč.

Čerstvost jarních bylinek

Nečekejte až vám vyklíčí zasazené bylinky a dojděte si do MAKRO pro čerstvé. Bez pažitky, libečku, petržele nebo majoránky se velikonoční pokrmy neobejdou. Domácí zahrádku si snadno založíte s Metro Chef čerstvými bylinkami v květináči z MAKRO za 34,39 Kč.

Post by admin

Comment(0)