- Komerční sdělení -zeny
BydleníPosuvné dveře Praha nabízí spol. Dveře Pb s.r.o.

Posuvné dveře Praha nabízí spol. Dveře Pb s.r.o.

-

- Komerční sdělení -aktuality

Hledáte důmyslné dveře do vaší domácnosti, které ušetří místo a budou praktické, ale i krásné? To vše mohou splnit posuvné dveře Praha. Jsou exkluzivnější variantou než dveře shrnovací a mnohde poslouží mnohem lépe, než klasické dveře s jedním či dvěma křídly.

Aby dveře nepřekážely provozu domácnosti

Křídla dveří mohou leckde překážet pohodlnému provozu domácnosti. Stává se tak zejména v interiérech s nedostatkem prostoru. To ale rozhodně neznamená, že se posuvné dveře Praha hodí jen do stísněných interiérů! Své místo mají ve velkých prostorách, kterým dodají šmrnc. Posuvné dveře Praha vás budou bavit. Jsou nevšední, jedinečné a poskytují mnoho variant provedení. Jejich vzhled je velmi variabilní. Mohou se posouvat do pouzdra nebo na stěnu, být plné či prosklené, mít jeden nebo více dílů.

Posuvné dveře do pouzdra jsou na realizaci náročnější

Během rekonstrukcí se mnoho lidí pro posuvné dveře Praha rozhodně z toho důvodu, že nevyžadují složité stavební úpravy a přitom vytvoří velmi výrazný efekt. Posuvné dveře do pouzdra jsou prostorově úspornější, ale vyžadují více stavebních prací a také více financí. Ve stěně se vytvoří pouzdro, do kterého se dveře zasouvají.  Obrovskou výhodou je, že dveře nejsou po jejich zasunutí do pouzdra vidět a nezabírají místo navíc. Výborně se hodí tam, kde prostor dveří musí být obestavěn nábytkem.

Posuvní dveře Praha
Posuvní dveře Praha

Posuvné dveře na stěnu nevyžadují tolik stavebních úprav

Posuvné dveře Praha na stěnu jsou méně náročnější variantou, která neušetří tolik místa, ale je rovněž velmi zajímavá a atraktivní. Pro tuto možnost se využije upevnění silné kolejnice na stěnu, a v té se pak dveře pohybují. Počítejte s tím, že se dveře stanou poměrně výrazným prvkem místnosti, čehož se dá využít a vhodně je designově sladit s ostatním zařízením. Občas se využívá i varianta posuvných dveří do zárubně, což je ideální pro širší stavební otvory. Pojezdový systém je pak umístěn v horní části zárubně.

Dveře PB Praha

www.dverepb.cz

 

Mohlo by se vám líbit

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...
- Komerční sdělení -zpravy

Tipy, jak konečně dodržet obávaná předsevzetí

Je to tady, nový rok a s ním nový začátek. Jinými slovy období, kdy si nemálo z nás řekne ono slavné...

Už jste četli?

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje