- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiK ocenění obrazu ukrytého na půdě slouží odhad obrazů

K ocenění obrazu ukrytého na půdě slouží odhad obrazů

-

- Komerční sdělení -aktuality

Našli jste během úklidu na půdě zapomenutý obraz zděděný po babičce a rádi byste věděli, zda má nějakou hodnotu? K tomuto účelu slouží odhad obrazů, který dílo zhodnotí a prozradí vám pravdu – tedy zda má dílo nějakou finanční cenu, nebo je cenné pouze díky vzpomínkám na toho, kdo vám jej daroval. Odhad obrazů slouží i k určení jeho autora, pokud není z obrazu znám a majitel nemá sebemenší tušení, kdo mohl dílo namalovat. Chcete-li mít jasno, případně obraz nabídnout k prodeji, neváhejte – odhad obrazů je tu právě pro vás!

 

Odhad obrazu
Odhad obrazu

Odhad obrazů prozradí pravdu

 

Mnoho lidí má na svých půdách nebo ve sklepech hotové poklady, o jejichž přítomnosti často vůbec nevědí. Od někoho obraz zdědí nebo jim jej někdo daruje, oni jej uloží na půdu nebo do sklepa a časem zapomenou, že jej mají. Nebo vám možná podobný obraz visí již několik let na chodbě u vás doma, ale nikdy vás nenapadlo zamyslet se nad jeho cenou. Odhad obrazů je proto ideálním vodítkem k pravdě, která pro vás možná bude obrovským překvapením.

Odhad obrazů umožní dílo prodat za cenu, kterou si zaslouží

 

Dalším důvodem, proč odhad obrazů využít, je i touha dílo prodat za takovou cenu, kterou si zaslouží. Mnoho lidí již naivně prodalo i kvalitní a originální díla za částku, která byla vzhledem k jejich skutečné hodnotě směšná. Jestliže tedy obraz chcete nabídnout k prodeji, měli byste znát jeho cenu. Jedině tak budete moci určit prodejní hodnotu, na které si budete moci trvat.

Vaše nabídka může být pro někoho vánočním dárkem!

Možná vás odhad obrazů a následné zjištění, že dílo z půdy má skutečnou cenu, přesvědčí k tomu, abyste jej prodali nějakému sběrateli. Vy se díla zbavíte a on si tak do své sbírky pořídí další kousek a bude jej moci považovat za svůj vánoční dárek. A tato představa je velice příjemná, nemyslíte?

Mohlo by se vám líbit

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a jejich světlu trvá tak dlouho, než dosáhne Země, je možné,...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality, na něž nedáte dopustit, nebo upřednostňujete ochutnávání nových, originálních chutí,...
- Komerční sdělení -zpravy

Trpíte bolestí?

Paracetamol má analgetické a antipyretické účinky, což znamená, že tlumí bolest a snižuje tělesnou teplotu. Vyhledávají ji zejména pacienti trpící...

Už jste četli?

Pozorování hvězd je jako pohled do minulosti

Vzhledem k tomu, že hvězdy jsou tak daleko a...

Nejlepší speciality pro adventní čas? Vánočka a éclairky z pekařství PAUL políbené francouzským šarmem

Klasika, nebo experiment? Ať už milujete tradiční vánoční speciality,...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje