Našli jste během úklidu na půdě zapomenutý obraz zděděný po babičce a rádi byste věděli, zda má nějakou hodnotu? K tomuto účelu slouží odhad obrazů, který dílo zhodnotí a prozradí vám pravdu – tedy zda má dílo nějakou finanční cenu, nebo je cenné pouze díky vzpomínkám na toho, kdo vám jej daroval. Odhad obrazů slouží i k určení jeho autora, pokud není z obrazu znám a majitel nemá sebemenší tušení, kdo mohl dílo namalovat. Chcete-li mít jasno, případně obraz nabídnout k prodeji, neváhejte – odhad obrazů je tu právě pro vás!

 

Odhad obrazu

Odhad obrazu

Odhad obrazů prozradí pravdu

 

Mnoho lidí má na svých půdách nebo ve sklepech hotové poklady, o jejichž přítomnosti často vůbec nevědí. Od někoho obraz zdědí nebo jim jej někdo daruje, oni jej uloží na půdu nebo do sklepa a časem zapomenou, že jej mají. Nebo vám možná podobný obraz visí již několik let na chodbě u vás doma, ale nikdy vás nenapadlo zamyslet se nad jeho cenou. Odhad obrazů je proto ideálním vodítkem k pravdě, která pro vás možná bude obrovským překvapením.

Odhad obrazů umožní dílo prodat za cenu, kterou si zaslouží

 

  Prodej obrazů, aukce a dražby

Dalším důvodem, proč odhad obrazů využít, je i touha dílo prodat za takovou cenu, kterou si zaslouží. Mnoho lidí již naivně prodalo i kvalitní a originální díla za částku, která byla vzhledem k jejich skutečné hodnotě směšná. Jestliže tedy obraz chcete nabídnout k prodeji, měli byste znát jeho cenu. Jedině tak budete moci určit prodejní hodnotu, na které si budete moci trvat.

Vaše nabídka může být pro někoho vánočním dárkem!

Možná vás odhad obrazů a následné zjištění, že dílo z půdy má skutečnou cenu, přesvědčí k tomu, abyste jej prodali nějakému sběrateli. Vy se díla zbavíte a on si tak do své sbírky pořídí další kousek a bude jej moci považovat za svůj vánoční dárek. A tato představa je velice příjemná, nemyslíte?

Related post

Design

Galerie Praha nabízí pestrý program i v předvánočním čase

Design

Proč by vás měl zajímat prodej obrazů v Galerii Kodl?

Comment(0)