- Komerční sdělení -zeny
ZajímavostiK ocenění obrazu ukrytého na půdě slouží odhad obrazů

K ocenění obrazu ukrytého na půdě slouží odhad obrazů

-

- Komerční sdělení -aktuality

Našli jste během úklidu na půdě zapomenutý obraz zděděný po babičce a rádi byste věděli, zda má nějakou hodnotu? K tomuto účelu slouží odhad obrazů, který dílo zhodnotí a prozradí vám pravdu – tedy zda má dílo nějakou finanční cenu, nebo je cenné pouze díky vzpomínkám na toho, kdo vám jej daroval. Odhad obrazů slouží i k určení jeho autora, pokud není z obrazu znám a majitel nemá sebemenší tušení, kdo mohl dílo namalovat. Chcete-li mít jasno, případně obraz nabídnout k prodeji, neváhejte – odhad obrazů je tu právě pro vás!

 

Odhad obrazu
Odhad obrazu

Odhad obrazů prozradí pravdu

 

Mnoho lidí má na svých půdách nebo ve sklepech hotové poklady, o jejichž přítomnosti často vůbec nevědí. Od někoho obraz zdědí nebo jim jej někdo daruje, oni jej uloží na půdu nebo do sklepa a časem zapomenou, že jej mají. Nebo vám možná podobný obraz visí již několik let na chodbě u vás doma, ale nikdy vás nenapadlo zamyslet se nad jeho cenou. Odhad obrazů je proto ideálním vodítkem k pravdě, která pro vás možná bude obrovským překvapením.

Odhad obrazů umožní dílo prodat za cenu, kterou si zaslouží

 

Dalším důvodem, proč odhad obrazů využít, je i touha dílo prodat za takovou cenu, kterou si zaslouží. Mnoho lidí již naivně prodalo i kvalitní a originální díla za částku, která byla vzhledem k jejich skutečné hodnotě směšná. Jestliže tedy obraz chcete nabídnout k prodeji, měli byste znát jeho cenu. Jedině tak budete moci určit prodejní hodnotu, na které si budete moci trvat.

Vaše nabídka může být pro někoho vánočním dárkem!

Možná vás odhad obrazů a následné zjištění, že dílo z půdy má skutečnou cenu, přesvědčí k tomu, abyste jej prodali nějakému sběrateli. Vy se díla zbavíte a on si tak do své sbírky pořídí další kousek a bude jej moci považovat za svůj vánoční dárek. A tato představa je velice příjemná, nemyslíte?

Mohlo by se vám líbit

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich vývoje? Každý sice máme svůj vlastní vkus, ale mnohé rady...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v závislosti na módních trendech, ikonách a lidském smýšlení a chápání...
- Komerční sdělení -zpravy

Ratanový nábytek zažívá velký návrat: proč si ho pořídit?

Ratanový nábytek se opět vrací do módy a není proto divu, že se s ním můžeme v interiérech i...

Už jste četli?

Trendy v bydlení

Jaké jsou trendy současného bydlení? Přispěla covidová situace do jejich...

Jak na dokonale hladkou pokožku bez chloupků?

Ideál ženské krásy se v průběhu dějin mění v...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje