- Komerční sdělení -zeny
FinanceJe rychlá půjčka „na dárky“ dobrý nápad?

Je rychlá půjčka „na dárky“ dobrý nápad?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Vánoce se blíží mílovými kroky a i vy již zřejmě pomalu, ale jistě vybíráte dárky pro své nejbližší. Nechávat nákupy na poslední chvíli, se příliš nevyplácí, protože pár dní před svátky regály nebudou tak plné jako nyní. Navíc teď můžete narazit na zajímavé slevy a akce, tak proč toho nevyužít? Problém může nastat v momentě, kdy vám na účtu dojdou peníze. Měla byste si snad na dárky půjčit? Podle odborníků je půjčka na dárky špatný nápad, ale nic není černobílé.

Je naprosto přirozené, že chcete svým dětem a partnerovi udělat radost něčím pěkným. Ale i s menší částkou můžete zabodovat – jen budete muset nažhavit závity a jednat kreativně. Jenomže co když vám zbylo posledních pár stokorun a do výplaty zbývá ještě nějaký ten pátek?

Zadlužit se kvůli dárkům je samozřejmě hloupost. Vzít si úvěr ve výši desítek tisíc, který pak budete splácet po dobu několika let, je to nejhorší, co můžete udělat. Jednak se připlatíte o spoustu peněz, a za druhé rodinu dostanete do špatné finanční situace. Jestliže máte rodinný rozpočet napjatý již nyní, splátkou ve výši několika tisíc korun tomu nijak nepřilepšíte.

Za určitých podmínek však může vhodně zvolená online půjčka doslova zachránit Vánoce. Třeba tehdy, když sice peníze nemáte, ale víte, že vám na účet zanedlouho dorazí výplata, ze které byste nákup dárků pokryli, a ještě by vám něco zbylo. Pak můžete nad půjčkou uvažovat.

Ideálním řešením je rychlá SMS půjčka ve výši několika set až tisíc korun. Umožní vám nákup dárků pro nejbližší a splatíte ji formou jednorázové splátky – díky tomu se nebudete muset v příštích měsících zabývat splácením.

A pozor – některé nebankovní společnosti nabízí tzv. první půjčku zdarma (například Via SMS). Což znamená, že vrátíte stejnou částku, jakou si půjčíte. Bez úroků a poplatků. Taková vánoční finanční injekce už skutečně stojí za zvážení. Ale nezapomeňte si prověřit, zda jednáte se solidním poskytovatelem a raději se zaměřte na prověřené subjekty z APNÚ (asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů). Budete mít jistotu, že vás v době nejkrásnějších svátků v roce nikdo neoklame.

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje