- Komerční sdělení -zeny
ZdravíSprej uleví od bolesti zad! Jak?

Sprej uleví od bolesti zad! Jak?

-

- Komerční sdělení -aktuality

Trápí vás bolesti zad a nevíte si s nimi rady? Už jste vyzkoušela masáže, akupunkturu, prášky, cvičení, ale nic nezabralo? Nenechte se úmornou bolestí zničit. Na scénu přichází sprej, který dokáže bolest odstranit a prospěje vašemu organismu. Není to výmysl. V oblibě ho mají například vrcholoví sportovci! Jak pomůže i vám?

Sprej se sílou bylin

Novinkou v prevenci i léčbě bolesti zad je sprej Spina. Jeho složení bylo vyvinuto na základě dlouholetých poznatků v oblasti léčby bolavých zad. Sprej přináší sílu přírody. Obsahuje cennou kombinaci extraktů z léčivých bylin. V jeho složení se nachází výtažek z květu černého bezu, natě mateřídoušky, plodu fenyklu, kořene kostivalu i puškvorce obecného a dalších.

Obnovuje přirozené procesy

V drtivé většině případů je bolest zad způsobena jejich nedostatečným vyživením. Aby byla páteř pevná a svaly silné, potřebují pravidelnou dávku živin. Ty po lidském těle roznáší lymfatický systém. Jeho síla je závislá na pohybu. Důležité je také prokrvení. Jestliže se málo hýbete, záda jsou strnulá a proto bolí.

Mezi hlavní účinky spreje patří schopnost obnovit správné kapilární proudění v oblasti zad. Stačí sprej aplikovat na kůži a jemně ho vmasírovat. Živiny se dostanou hlouběji do pokožky, kde začnou působit. Sprej je doporučeno používat 2x až 3x denně. Je vhodný pro všechny osoby trpící chronickou i akutní bolestí zad. Využívají ho lidé, kteří vykonávají těžkou manuální práci i ti, kdo mají sedavé zaměstnání. Pomůže sportovcům i seniorům. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud budete sprej Spina aplikovat před a také po masáži.

Sprej Spina koupíte na divway.com. Nezapomínejte na prevenci. Bolestem zad předejdete pravidelným cvičením. Výborná je například jóga – zacvičte si každé ráno Súrja namaskár (pozdrav Slunci). Prospěje to zádům i vaší mysli.

Předchozí článekKávové automaty
Další článekJe rychlá půjčka ihned kamarádka?

Mohlo by se vám líbit

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit pět základních kroků, takže je zde pro vaše potěšení a...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici popularity tak dlouho, jako právě produkty olivových hájů. Když se...
- Komerční sdělení -zpravy

Co nabízí přístrojová neinvazivní péče o tělo?

Potýkáte se s nedostatky v podobě tukových polštářků či celulitidy a nevíte si s nimi rady? Zdravý životní styl, pohyb a minimalizovat...

Už jste četli?

Jak nakoupit ten nejlepší parfém pro Vás

Zjistila jsem, že při nakupování parfémů je třeba zvážit...

Italský olivový olej má tradici už od dob antického Říma

V dějinách je jen málo plodin, které vydrží na špici...
- Komerční sdělení -zpravy

Mohlo by se vám líbitNebo ne?
Redakce doporučuje